Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezekkel a nevekkel mi a baj?

Ezekkel a nevekkel mi a baj?

Figyelt kérdés
Van két fiunk a nagyobbik Zalán a kisebb Hunor. Állítólag olyan "rasszista" nevek. Jó hogy nem fogok nekik olyan nevet adni h Ronáldó, Rajmund és társai. Ezzel mi a baj?
2011. ápr. 6. 13:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hol hallottad hogy rasszista?

Habár már sok hungarista vagy hogyhívják hallottam olyan neveket amiket soha nem hallottam mert ök ösi magyar nevet adnak a gyereknek.

Szerintem szépek ezek a nevek, nem ismeretlenek és könnyü nevek.

2011. ápr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Mondjuk nekem hangzásra a Hunor nem tetszik, de ennyi.
2011. ápr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Először nekem se tetszett de megszerettem és ugyanez volt a Zalán névvel is. Amúgy mások mondják h rasszista
2011. ápr. 6. 13:42
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezek ősi magyar nevek, nekem tetszenek, mostanság kezdtek barátkozni a gondolattal, hogy feltétlen magyar nevűek lesznek a gyermekeim. A Zalán nekem is tetszik. :)
2011. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezek gyönyörű nevek!!Semmi baj nincs velük!!!Vagy netán valami Márió féle megszólt érte?
2011. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez a 'rasszistázás' már komolyan mondom agyrém szinten működik. Ne foglalkozz ezzel, aki ilyet mondott, nem normális. Vagy neki van vmi rasszista huzata.

Lassan már, ha ránéz az ember véletlen egy kisebbségre (direkt nem emeltem ki egyet sem), akkor is már képesek rásütni, hogy rasszista.

2011. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz azokkal akik hülyeségeket hordanak össze!:D

Nincs a nevekkel semmi baj,szép magyarnevek!:D

M

2011. ápr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Bocsi,nem fejeztem be!:D

Mi is magyar neveket szeretnénk adni majd a gyerekeinknek.Nekünk a Botond és a Csenge,Jázmin tetszik nagyon!:D

Utolsó voltam!

2011. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Hülyeség! Mi rasszista lenne abban, hogy magyar embernek magyar nevet adnak???

Szerintem az idegen nevek - bár azok sem rasszisták - sokkal idétlenebbek magyar gyereknek, mint az igazi magyar nevek.


Egy név kb annyira lehet rasszista, mint egy sonkás szendvics vagy egy radírgumi.

2011. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is tökjók.
2011. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!