Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezekkel a nevekkel mi a baj?

Ezekkel a nevekkel mi a baj?

Figyelt kérdés
Van két fiunk a nagyobbik Zalán a kisebb Hunor. Állítólag olyan "rasszista" nevek. Jó hogy nem fogok nekik olyan nevet adni h Ronáldó, Rajmund és társai. Ezzel mi a baj?
2011. ápr. 6. 13:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
*ZS
2011. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
A mi lányunk is Zselyke. Még pocakban volt, amikor a testvére nem tudta kimondani a nevét, így lett a kiscsaj Zsezse. és ez meg is maradt becenévnek.
2011. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

En meg sosem hallottam, hogy ezek rasszista nevek lennenek!

Nekem szemely szerint nem tetszenek hangzasra meg azert, mert kulfoldi nem tudja kiejteni, leirni, de egyaltalan nem rasszistak. Ne foglalkozz olyan korlatolt emberrel, akik ilyeneket mondanak. Szerintem csak azert mondjak, mert mashogy nem tudnak beledkotni.

2011. ápr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ezekben a nevekben semmi nem rasszista.Ha mondjuk Horty Miklós lenne akkor azt mondom kicsit furcsa,de még az is viselhető név,mert Magyar és mi is Magyarok vagyunk.Amúgy meg szerintem ezeket a neveket kéne bevezetni nem pedig a sok déli szar neveket.
2011. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ezek szép nevek. Semmi rasszista nincs bennük.
2011. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!