Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondanál erre a volt...

Mit mondanál erre a volt férjednek? Beleegyeznél?

Figyelt kérdés

Több mint 8 éve hagyott el egy másik nőért. Később azt mondta, szakított vele. Újra férjhez mentem, de továbbra is tartottuk a kapcsolatot a gyerekek miatt. Csakhogy mindig Ő jött, sosem vitte el a gyerekeket. Arra, hogy hol lakik, kitérő válaszokat adott.

1 hete váratlanul elvitte a gyerekeket, úgy tervezték színházba mentek. Másnap a gyerekek vonattal jöttek haza, és zaklatottan mesélték, hogy apa elvitte őket egy nőhöz, ahol volt egy 5 éves kisfiú, akinek ő az apukája.

Rákérdeztem, mi ez az egész. kiderült, hogy sosem szakítottak, és a gyerek tényleg közös.

Már ez is éppen elég váratlanul ért, mert semmi oka nem volt rá, hogy eltitkolja, de most azzal állt elő, hogy innentől szívesen idehozná magával a kisfiút, sőt a szünetekben itt is hagyná néhány napra. Nem tudom, hogyan reagáljak erre, vagy hogy mi állhat a háttérben.


2011. ápr. 6. 14:18
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
92%
hát én biztosan nem hagynám, hogy rám tukmálja más gyerekét! Semmi közöm a gyerekhez, oldja meg maga. Pláne azok után, hogy hazudozott. Úgy beintenék neki, mint a pinty!!
2011. ápr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

Először is kérnék egy részletes magyarázatot hogy miért hazudott évekig.


Utána újratárgyalnánk a gyerekek látogatását.


Az meg hogy más gyerekére én vigyázzak...nem vagyok ingyen bébiszitter,soha

2011. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Milyen egy dög az exed. Ne haragudj, de így van. Először szerintem meg kellene ismerd a barátnőjét, no meg látnod az életkörülményeiket. Én nem szívesen engedném ilyen ember "kezébe" a gyermekemet, ha így átvert engem, ráadásul a gyermekét is eltitkolta.
2011. ápr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Lehet testvérek a te gyerekeddel, de semmi közöd ahhoz a gyerekhez, ez most olyan mint ha a babysittere lennél.Ő hazudott és most azt várja h. kisegísd őket, vigyázzon az anyja, vagy a nagyszülei a gyerekere.Szerintem ne hagyd magad,mert a végén teljesen rád fognak szállni.A kolléganőm se adja le a mostani férjétől született gyereket a volt férjének,mert semmi köze nincs hozzá.
2011. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Oké, tényleg más gyereke. De azzal az érvével nem tudok vitatkozni, hogy az a kisfiú az én gyerekeim féltestvére.

Arra, pedig, hogy miért hazudott, annyit válaszolt, így látta jónak. A változás okát sem magyarázta meg.

2011. ápr. 6. 14:24
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Jaa és hogy még az Ő eltitkolt gyerekét rádbízza, de te még nem is ismered..Jézus Isten! Micsoda disznó.


Előző voltam.

2011. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
Mármint az utolsó előtti voltam, a 14:22-es.
2011. ápr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Nem.

Mi közöm lenne hozzá? Az én gyerekem? Nem. hát akkor meg?

2011. ápr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Az rendben van, hogy a közös gyerekekkel együtt foglalkoztok, de egy másik nő gyerekére miért te vigyáznál?
2011. ápr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
És te is átküldheted a gyerekeidet a féltestvérük anyjához?
2011. ápr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!