Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés volt a 9 hónapja...

Milyen érzés volt a 9 hónapja a babavárásnak a családban? Hogy élted meg a szülést? Nem érezted kevésbé vonzónak magad? Nem féltél hogy a férjednek megtetszenek a vékony nők?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

szia!

most vagyok 28 hetes. Alapvetően egy vékony, magas nő vagyok (175 cm és kb 58-60 kg voltam terhesség előtt) Fogalmam sincs jelenleg mennyi vagyok, de nem is merek ráállni a mérlegre, mert csak elszomorodnék. Na nem azért mert nagyon sokat híztam, mert max. 2-3 kg az extra rajtam, a többi az a gyerek és "tartozékai", de akkor is nehéz elviselni na, hogy vannan rajtajm extra részek. Bár a férjem imádja , hogy kerekebb vagyok, élvezi, hogy van egy kis fenekem, meg őszintén látom rajta, hogy úgy fogdos, hogy tényleg tetszem neki, de remélem sikerül majd leadnom szülés után ezt a felszedett pluszt. Amúgy imádok terhes lenni, nagyon élevezem minden percét, hogy észre veszik, hogy nagy a hasam, hogy mocorog a kis legény! A család is nagyon izgatott. Ja, és amit viszont szeretnék, hogy maradjon: a mellem. Sose volt ekkora! Imádom!!!!!!!!

2011. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csodás volt az a 9 hónap, amíg a lányunkat vártuk, bár voltak azért benne nehéz pillanatok (pl. magzatvizet akartak venni, mert kicsit sok volt a magzatvíz és félő volt, hogy valami rendellenességre utal, de szerencsére nem lett semmi). Csodás volt, hogy hárman egy családdá váltunk, amikor megszületett. Nem féltem és nem félek (pedig még most is van rajtam felesleg), hogy a férjem megcsal egy vékony nővel, mert egyrészt a vékonyakat nem szereti, másrészt, az egy dolog, ha tetszik neki egy vékony nő, de engem szeret, hozzám jön haza. Nem az a típus, aki egy jó kis numeráért feladná a családját. Becsülöm is érte.
2011. márc. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a nagyobb cicimet én is szeretem.de nagyon féltékeny vagyok
2011. márc. 10. 14:40
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Fantasztikus volt a 9 hónap és az azt követő időszak is.A mi családunkat sokkal jobban összehozta.A férjem szeretett vékonyan és kövéren is.
2011. márc. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
az én férjem a vékonyat szereti. és meg vagyok ilyedve mert a vércukrom határérték éppen..a tsh-m meg magas. nektek volt valami eltérés a vérvételetekben? és ti is folyton éhesek vagytok/voltatok?
2011. márc. 10. 14:43
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Én nem csináltam nagy felhajtás a 9 hónap várandóságom alatt.Úgy éltem mint akkor amikor nem voltam terhes,7 hónapig továbbra is eljártam dolgozni. Igyekeztem sportolni is,ami abból állt,hogy eljártam úszni,állandóan sétáltam,és otthon ha jó zene ment táncolgattam.A férjem dolgozott,és minden egyes hónapban amikor egyre nagyobb lett a hasam egyre jobban kívánt..Szerinte az a nő akit egy férfi szívből szeret,terhesen is gyönyörű..Nem volt gondom ilyen téren sem,mert ugyanazokat a szerelmes pillantásokat kaptam végig.Amikor már dolgozhattam(8 hónaposan) már elég nagy hasam volt,de a napi sétámat,és úszást továbbra sem hagytam abba.Nyár lévén én még a strandra is elmentem..Valamiért élveztem a terhességet,mert végre nem volt gond,hogy nagy a hasam húzzam be,vagy igaz híztam majdnem 17 kilót,de senki nem szólt meg,hiszen terhes anyuka vagyok..Állandóan kényelmes kantáros nadrágban mászkáltam,és valamiért szépnek tartottam magam,és mások is.Ezért nem is féltem attól,hogy a férjemnek nem tetszem .Állandóan udvarolt,ölelgetett,és leste minden kívánságomat..

Mivel nem betegségnek tekintettem a terhességet,mivel állandóan sportoltam,mozgásban voltam,így igen rövid idő alatt megszültem a fiamat.Emlékszem kedd reggel arra keltem,hogy nagyon éhes vagyok..Megreggeliztem,és elvoltam utána..11 órakor éreztem meg hogy görcsöl a hasam mintha megjönne,mivel amúgy is a kórházba akartam menni kivizsgálásra(túl hordtam a kiírt időpontnál) Így besétáltam a kórházba ..11.20-ra értem be,és a doki amikor megvizsgált,rám nézett,majd azt mondta,hogy van 2 percem,hogy telefonáljak,mert én ma szülni fogok.

Felhívtam a férjemet ( ő szólt a családnak) 20 perccel később amikor a család/férjem berohantak a cuccokkal,már a karomban volt a fiam..Gyors,és enyhe fájdalommal járó szülésem volt..Nem féltem a szüléstől sem,de nem azért mert bátor vagyok,hanem mert nem volt időm rá,hogy féljek..Olyan gyorsan,és könnyen lement az egész,hogy a félelemre már nem jutott idő..

2011. márc. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire félsz a hízástól, figyelj oda az étkezésre és, ha tudsz, sportolj is. Sehol nincs előírva, hogy 30 kg-ot kell felszedni.

Nézd meg Rubint Rékát, 5-6kg-ot szedett fel a terhessége alatt és nagyon csinos volt. Azt hiszem pont ma született meg a gyerek. És nem ő az egyetlen ilyen nő.

2011. márc. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
dokim azt mondta pihenés ágynyugalom már 2 vetélésem voltam pajzsmirigyes vagyok. ezért érdekelne hogy más is volt e igy.elötte aerobikoztam most ettöl el vagyok tiltva
2011. márc. 10. 15:55
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

Azért írtam, hogyha tudsz, mozogj. Ha nem, akkor nem. Az első úgyis a táplálkozás. Figyelj arra, hogy ne zabálj. Tudom, hogy tök nehéz megállni, de próbálj olyan ételeket fogyasztani, amik alacsony kalóritartalmúak.


Egyébként a férjed részéről elég gusztustalan dolog lenne, ha miközben a gyereketeket várjátok, vékony nőkön legeltetné a szemét...

2011. márc. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon jó volt a 9 hónap, élveztem a terhesség minden pillanatát. De most, hogy már vége, nagyon jó érzés, hogy nincs a nagy pocakom. :)

Két hete szültem. Összesen 16 kilót híztam, most van rajtam 8 kiló. A férjemnek így is tetszem, tudja, hogy ha eljön az ideje, le fogom adni. A terhességem alatt is folyton mondogatta, hogy mennyire tetszem neki, és hogy milyen szép vagyok. Féltékeny nem voltam sosem, meg is lepődtem magamon. A terhességem előtt féltékenyebb voltam. :)

2011. márc. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!