Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanád a férjednek, hogy...

Elmondanád a férjednek, hogy tudod a titkát? Vagy hallgatnál?

Figyelt kérdés
Szóval van 1 dolog, amire egyszer rákérdeztél. Erre ő azt mondja, hagyjuk, nagyon fájdalmas emlék neki, nem akarja elmesélni. Aztán véletlenül megtudod mástól. Tényleg fájdalmas dolog. Elmondanád, hogy tudod, vagy hallgatnál róla. Én hallgatok, nem akarom a régi sebeket feltépni, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2011. szept. 24. 14:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az attól függ mi...nemtudom de az én véleményem,hogy mindent mondjunk el egymásnak,ha fájdalmas is,hisz nem véletlenül a párunk a párunk.
2011. szept. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
hát nem tudjuk mennyire nagy az a dolog. ha elmesélnél valamennyit... akkor tudnánk mennyire rossz, és akkor tudnánk megmondani hogy hallgatnánk e vagy sem.
2011. szept. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
na ezt most jól megmondtam XD
2011. szept. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mult, hagyjad. Ha mar akkor tortent, mikor egyutt voltatok, akkor van kozod hozza, rakerdezhetsz. Eloszor bizonyosodj meg, hogy az a masvalki jol mondta e.
2011. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Hallgatnék. Én se akarnám, ha ő olyan dolgokban vájkálna,amiről én nem akarok beszélni.

Megtörtént,az ő dolga.

2011. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hallgatnék. Oka van annak, hogy nem akar róla beszélni. Az meg még plusz fájdalom lenne, hogy megtudja, valaki másnak eljárt a szája. Így már legalább 3-an tudjátok, ami ugye már rég nem titok..


Szerintem hagyd.

2011. szept. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én is hallgatnék, mégpedig azért, mert biztos oka van annak h nem mesél róla. Ha egyszer kinyílna és beszélne róla, úgy hallgatnám végig, mintha akkor először tudtam volna meg.
2011. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én elmondanám, még ha elsőre kellemetlen is. Te vagy az életének a társa, tehát neked kell mindenben mellette állnod. Szerintem neki is jobb lenne, ha tudná, hogy tudod és megérted, mellette állsz. Lehet, hogy nem merte elmondani, pedig szeretné.
2011. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Elmondanám, mivel nálunk nincsenek titkok, soha, semmiről.
2011. szept. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én is ismerősöktől tudtam meg a volt párom egy állítólagos titkát, de soha nem kérdeztem rá tőle, pedig bizonyos tekintetben engem is érintett. Így aztán sosem tudtam meg tőle hogy igaz-e.
2011. szept. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!