Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A munkám miatt elitélnek, de...

A munkám miatt elitélnek, de a pénzem kéne?

Figyelt kérdés

Mikor kimentem külföldre dolgozni,azért döntöttem ez mellett mert édesanyámnak már rég nem volt munkája,enni se nagyon tudtuk sokszor mit,így hát h segítsem a családot ki mentem ausztriába. Először egy szállodába takarítottam,de onnan egy hét után elküldtek,és még pénzt se kaptam. Aztán egy kocsmába kezdtem dolgozni,de sokszor nem fizettek ki.most egy bárban táncolok,ahol néha le is fekszem az ügyfélnek. Muszáj,mert ha nem teszem ki rúgnak és a pénz meg kell nagyon,mert nagyon el vagyunk adósodva.

A húgom véletlenül megtudta h mivel is foglalkozok,úgy tudták h még mindig a szállodába vagyok. Most mikor hazajöttem látogatóba anyám elmondott mindennek,és nem engedett be a lakásba. Én elmentem egy panzióba aznap estére,gondoltam majd reggel megbeszélem anyámmal,de továbbra se engednek be,ha a húgom van otthon ő se,és csak szid. Holnap fogok visszamenni,és a húgom hívott h a pénzt adjam be nekik a postaládába. Totál ledöbbentem. Miattuk adom el magam,megaláznak,elmondanak mindennek,még csak meg se halgatnak,de a pénz az kellene nekik.


Mit tegyek? Mit tennétek a helyembe? Kb 3 havonta járok haza,egy hétre,anya még mindig nem talált munkát amit kap segélyt az kajára megy el,rezsit és számlákat nem fizet,én szoktam ilyenkor befizetni az elmaradottakat.

Ha nem segítek rajtuk,akkor árverezik a lakást a rezsi tartozás miatt,és ki is kapcsolnak mindent.

Legyek önzetlen,és segítsek rajtuk így utoljára? Én kicsit több mint egy éve csinálom ezt,már kiszállnék de amig anyukám nem talál munkahelyet nem tudok


2011. ápr. 7. 18:17
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
93%
ha holnap se enged be, akkor nem adnám oda a pénzt, minden jót kívánnék a továbbiakban, aztán majd ha lecsitulnak a kedélyek akkor elmondanám, hogy bekap.hatják, mert nagyjából miattuk adtam el magam
2011. ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
97%
Nem dobnám be. Vagy elfogadnak mindenestül, vagy ne kelljen semmi.
2011. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
93%
Egy forintot se, soha többet.
2011. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%

dobd be a borítékot, de pénz az ne legyen benne....

én nem tudnám csinálni a mit te, de ha van hozzá gyomrod, akkor senkinek semmi köze hozzá

2011. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
82%
Szégyellhetik magukat már bocs!!! Eladod magad kilóra és ez a hála..gyönyörű.. Amúgy mennyit lehet keresni egy ilyen bárban?
2011. ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%

a családodról van szó az tény..de legyenek már elveid..mondd meg nekik hogy ha te nem kellesz ne kelljen a pénz se..hát basszus már..a te hibád h anyád nem emeli fel a seggét és nem dolgozik?? te kényszerítetted rá?? NEM akkor mi van??

nem csicska vagy..ha már igy kezdtél dolgozniu és igy kicsiszett veled a család akkor fogd a pénzt és költsd magadra.. mert a végén kihasználják az önzetlenséged..

2011. ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
97%
Legyen boriték, benne egy levél, hogy miattuk csináltad, hogy neked sem kellemes, és most van 3 hónapjuk gondolkodni... pénz nélkül.
2011. ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
96%
Én biztos nem adnék nekik egy fillért se.
2011. ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
96%
Én nem dobnám be a pénzt, csak egy levelet, amiben leírnám mindezt.. ha nem tudsz velük személyesen beszélni. Esetleg egy telszámot, hogy azon hívjanak, ha lenyugodtak. Ha SZEMÉLYESEN is beszélni hajlandóak velem, és látnám, megértik a helyzetet, nem vagdalkoznak, akkor adnék nekik pénzt. Amúgy nem. A hugod meg gondolkodjon.. ítélkezik, de követel? Nagyon durva...
2011. ápr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
97%

Hát ha az én lányom lenne kénytelen ezt csinálni, és nyilvánvalóan miattam, akkor én magamat szégyellném el, hogy szegény ezt kell hogy tegye értem. Ha nagyon nem értek vele egyet, akkor megmondom, hogy találjunk ki valami mást, de ezt ne tegye. De amit leírtál, hogy add be a pénzt és szóba se állnak veled, ez nagyon durva. Sajnállak nagyon. Én egyből repülnék is vissza. Ezek után te soha nem fogsz tudni rájuk számítani, úgyhogy felesleges velük többet törődnöd. Egyébként nem embert öltél és nem lopsz. Az hogy neked ez belefér, az a te magánügyed. Egy fejmosás esetleg belefér a részükről, de hogy így kidobjanak, az nem. Úgyhogy a saját boldogulásodra gyűjtsd a pénzt, és ne adj belőle. Én most el is tűnnék a helyedben, hogy ne is tudjanak rád akadni. Ha majd te úgy gondolod, megkeresed őket.

Nekem ez olyan, mint amikor az ember pasijáról kiderül hogy megcsalja. Hát ilyen a családod.


32/N

2011. ápr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!