Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkellene engednem? (blablabla)

Elkellene engednem? (blablabla)

Figyelt kérdés
Szerelmemmel nem lakok még együtt,bár majd szeretnénk,természetesen.Ő az a birtoklós fajta,és én is azzá lettem mellette.Ő az első olyan szerelmem,akivel fél évig voltam együtt eddig,és nem volt eddig se szünet,se szakítás,semmi..:D Nagyon szeretem.Viszont nagy a távolság,amit néha nagyon nehezen veszünk.Főleg mikor néha veszekedünk..bár elég hamar áthidaljuk(megoldjuk..) a veszekedéseket.Csak az a gond,hogy feltörne a régi személyiségem..az a szabad lelkületű lány,aki ide megy-oda megy.És féltékeny ő meg.És nem szeretné,ha mennék.Én meg őt nem engedem szívesen.Nem arra gondolok,hogy megcsalna,de féltem.Bárkihez is szólhat..:S és ki tudja,milyen emberrel találkozik!?:S amilyen emberek ott vannak..:/ bár mindenhol vannak olyan "hülye" emberek.-.-'Konkrétan az idegbeteg gyilkolgatós,veszekedős,emberrablós emberekre gondolok.Féltem minden bajtól.Ha ő nem lenne,nem tudnék mit kezdeni magammal.De nem akarok szakítani vele.
2011. ápr. 8. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem kapcsolat, beteges inkább... Nőjetek fel mindketten! Nem lehet úgy leélni az életet, hogy egymáson kívül senkihez sem szóltok hozzá.
2011. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

még jó, hogy a kölcsönös bizalom meg .... pF ... ne haragudj, de anélkül semmi értelme ennek az egésznek.

Még ha a sarki ABC-be megy, akkor is megtámadhatják, mint ahogy téged is. nem tudom, hogy hány évesek vagytok, de szerintem a szülők megtanítottak titeket normálisan értelmesen gondolkozni. És ha bajt észleltek, akkor valószínűleg elmentek onnan.

Remélem megoldjátok !

2011. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Természetesen hozzászólunk..:) de nem teremtünk szorosabb kontaktot.. :O nemtudom..:/ nekem is kicsit sok.Szerintem már neki is:( megértem.
2011. ápr. 8. 18:50
 4/12 anonim ***** válasza:
Paranoia ez sajnos nem is kicsi,barátaitok sincsenek szüleitekhez se szóltok?Egymásba fulladtok,ez nem szerelem ez birtoklás...Beteges.
2011. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
És az ilyenekből lesznek a "huszonhárom késsúrással megölte...", "szamurájkarddal lefejezte...", "házuk előtt lelőtte..." volt szerelmét, mert nem bírta elviselni, hogy szakított vele.
2011. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Isten ments,hogy bántsam,akit szeretek :( abortusz-gyilkosság-eutanázia ellenes vagyok.Na meg háborúellenes is.Meg drogellenes.Meg alkohol ellenes.Meg cigiellenes.Soroljam még?

Nem..nem gyilkolásznék én.Ő sem.:)

2011. ápr. 8. 19:21
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A ti függőségetek egymás vagytok. Nagyon megterhelő lesz lelkileg ez a kapcsolat hosszabb távon, elveszitek egymástól a fényt, levegőt, és végül gyűlölni fogjátok egymást, börtönötök őrét.

Egy kapcsolat nem arról szól, hogy korlátozzuk a másikat. Ennek a korlátnak benned kell lennie, hiszen ha szereted a párod, nem csalod meg senkivel, nem érzel senki más iránt vonzódást, észre sem veszed a potenciális partnert a másikban. De ettől még akárkivel beszélgethetsz, szórakozhatsz, barátkozhatsz. Nem szabad lemondanod semmiről! A szerelem nem elvesz az ember életéből, hanem hozzátesz! Ha nem így működik, akkor halálra van ítélve.

Ugyanígy igaz ez az ő oldaláról is. Nem várhatod el tőle, hogy miattad hagyjon fel azokkal a dolgokkal, amik örömet okoznak neki. (Természetesen nem más nőkre gondolok..) Mielőtt megismerkedtetek, élt egy bizonyos életet, és ennek eredményeként lett olyan tökéletes pasi, akibe beleszerettél. Ha kigyomlálod az életéből a neked nem tetsző dolgokat, ugyanúgy kigyomlálod azokat a tulajdonságait is, amik olyan szerethetővé teszik.. Végül ott ültök majd egymás mellet, és azon gondolkodtok, hol van az a valaki, akibe beleszerettetek.

2011. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Élet ellenes is vagy sajnos.
2011. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Dehogy:) én szeretem az életet.:D
2011. ápr. 9. 10:50
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ utolsó előtti:D próbálok gondolkodni,mi legyen:D ugyanis NEHÉZ ELENGEDNI.
2011. ápr. 9. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!