Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Vicces sztorik? =) (Blablabla. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vicces sztorik? =) (Blablabla. )

Figyelt kérdés

Pl: hídon volt az eljegyzés és a gyűrű a vízbe esett?

Vagy esküvőn valami? :)


2011. jún. 16. 15:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
a tanúnak leesett a gyatyája
2011. jún. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a párocska már kijött a templomból dobáltuk rájuk a virágokat, miközben fotózták őket. Belenyúltam a zacskóba egy újabb marék virágért, de valahogy még bent maradt a kezem, mert egy hatalmas lendülettel nem csak a virágot dobtam közéjük, hanem az egész zacskót magammal rántottam és eltaláltam vele a fotóst:):D mindenki rajtam nevetett:S:D mentségemre legyen mondva még pici voltam, úgy 8 éves:)

21/L

2011. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Pont nem rég találtam ezt:

[link]

elsőre vicces, de belegondolva inkább gáz :S:D

2011. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Na es ha egy pillantas olni tudna, marmint a esketoje.
2011. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóm esküvőjén a menyasszony tüsszentett egy nagyot, amitől lefejelte az elé tartott mikrofont. Bevágta az orrát, az elkezdett vérezni és összekente vele a fehér ruháját. Mondjuk ez nem olyan vicces, sajnáltam szegény lányt :(
2011. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mindenkinek ;)
2011. jún. 16. 16:26
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Oh my god! Én nagyon sajnálom azokat, akiknek az esküvőjén készült az a videó, de akkor is könnyesre röhögtem magam rajta! Szegény srác.. vajon szóba álltak még vele ezek után?

Emlékezetes esküvő, az tuti..

2011. jún. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én a srác helyében utána ugrottam volna, hogy oké. Akkor folytassuk itt az esküvőt :D
2011. jún. 16. 17:05
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Az örömanya ittasan összekeverte saját gyermekét a tanuval koccintáskor...sajnos igaz
2011. jún. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%

Mindjárt azzal indítottam, h ottfelejtettem a csokromat a vendégvárón, a vőfély szaladt vissza érte, addig állt az egész nászmenet...


Egy teljes hétig tanultuk a saját eskü szövegünket a párommal, saját magunk írtuk, mégis elfelejtettük, mindketten belesültünk...


A gyerekünk elesett a gyűrűtartó párnával.


Nem tudtuk összetörni a tányért.


Visszafelé (sok bába közt elvész a gyerek), barátnőmék kocsival vitték a gyerekünket, mi ezt nem tudtuk, és halálra kerestük a menetben...

2011. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!