Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedi? (kérdések...

Miért nem engedi? (kérdések túl rövid, magyarázatod hosszú blablabla)

Figyelt kérdés

Üdv.Holnap megyünk az iskolával a Velencei tóra.

Nagymamám nem enged attól tartva hogy bajom esik mert nem vagyok túl jó úszó.De az iskolából szinte mindenki megy és őket elengedik.

Próbáltam már rábeszélni de nem enged.

Orvosi igazolás kell ha nem megyek...amit fogalmam sincs hogyan lenne a másik meg hogy holnap lesz a 2.nap és az milyen már hogy egyből hiányzok?!

Ötlet hogyan beszéljem meg vele??

Köszönöm.

(12/l)


2011. szept. 1. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
megmondod, hogy kötelező menni, különben igazolatlant kapsz. továbbá megígéred, hogy nem mész a vízbe, csak napozni fogsz és a tanárok mellett fogsz végig lenni. csinálj képeket is (tanárok is rajta legyenek), hogy legközelebb is elengedjen.
2011. szept. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudja,hogy kötelező.Hiába mondom neki nem hiszi el:/ pedig én tényleg nem mennék mély vízben,hisz van annyi eszem hogy nem akarom hogy bajom essen.:) Köszönöm szépen a válaszod.!:)
2011. szept. 1. 13:21
 3/12 anonim ***** válasza:
A velencei tónak vannak bőven olyan részei, ahol csupán derékig, vagy még addig sem ér a viz. Ezt azért meséld el mamádnak.
2011. szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha nem hisz neked, arra valószínűleg van valami oka, nem?

De a legegyszerűbb, ha felhívatod vele az iskolát vagy a tanárt/tanárnőt, és kérdezze meg, hogy így van-e, ha nem hiszi :)

2011. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudja mama,hogy vannak mélyebb és sekélyebb részei a tónak. de akkor is félt.ma értem jött a suliba és beszélt a tanárnőmmel de csak annyit hogy megyünk sulival Velencei tóra és hogy mikor...
2011. szept. 1. 13:30
 6/12 A kérdező kommentje:
Oka nincs rá de tény hogy mindíg is szerettem feszegetni a kereteket bizonyos mértékben,de még sosem volt olyan hogy bajom lett volna
2011. szept. 1. 13:31
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet h egyszerüen most nem álltok ugy anyagilag h elengedhessen?...véglis még nincs fizetés...hm?
2011. szept. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ingyenes a program. fürdőruhám,törölközőm,naptejem minden van ami kell.
2011. szept. 1. 13:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen beszélj a tanárnővel, hogy a mamád túlaggódja a dolgot és legyen kedves segíteni a mamád megnyugtatásában.
2011. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tanárnő nem tud segíteni hiszen holnap kora reggel már indulnánk...ez csak egy 5órás kis kirándulás féleség.mwgpróbálom valahogyan meggyőzni de nem fog menni :|
2011. szept. 1. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!