Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha zavar hogy...

Mit csináljak, ha zavar hogy a párom szülei minden vasárnap nálunk vannak?

Figyelt kérdés
Két munkahelyen is dolgozok,igy nekem csak a vasárnapom szabad. Kb.fél éve hozzámköltözött a barátom,és azóta a szülei vasárnaponként nálunk ebédelnek. Ez már nagyon fáraszt,hiszen ők elvárják a háromfogásos ebédet. Szóval a vasárnapom pihenés helyett igy néz ki: 8-11 ig főzőcskélek,utána jönnek,ebéd, 15 kor még kávéznak kicsit és kb 16 mire elmennek. Utána én még rendet teszek. Egyszer kétszer belefér,de én ezt már nagyon unom! Félre ne értsetek,nagyon szeretem párom szüleit,a legjobb emberek a világon,de akkor is.Mikor egyedül éltem még,egész nap kise mozdultam az ágyból és max. melegszendvicset csináltam. Vagy csak nekem furcsa ez?
2011. ápr. 9. 09:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Csinálj vasárnapra valami programot és menjetek el otthonról.
2011. ápr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szólj a párodnak, mert egy idő után nagyon nem fogod tudni elviselni, s ha rendes, normális emberek, akkor kár velük összeveszni, ezt nem neked kell megoldani, hanem párod kellene szóljon a szüleinek, hogy most kicsit szünet az etetésben, mert kettecskén akartok lenni, s akkor nincs harag :)
2011. ápr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
A párodat tudnád megkérni, hogy segítsen szerintem. Ha ő kérné meg a szüleit, hogy ti ebédeljetek náluk néha, akkor talán vennék a lapot.
2011. ápr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
igen, milyen már h ők sosem hívnak meg titeket??
2011. ápr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
A vasárnap nálunk is a családról szól, de annyiban más a szitu, hogy mi megyünk anyukámékhoz, ő főz ebédet... azt hiszem én sem örülnék neki, ha minden vasárnapom főzőcskézéssel telne, anyukám viszont egyáltalán nem bánja, sőt... mi lenne, ha felvetnél egy kompromisszumos javaslatot: egyik héten jöjjenek ők látogatóba, másik héten pedig menjetek Ti hozzájuk... mindenképpen beszéld ezt meg a pároddal, mert nemakarásnak nyögés a vége, kedvetlenségedet egy idő után már nem fogod tudni palástolni, és annak akkor biztosan sértődés lesz a vége... teljesen érthető, ha Neked ez így ilyen formában terhes, de a melegszendvicses megoldás felett is eljárt az idő, hiszen a pároddal mellett úgymond néhány "kötelező, udvarias" dolognak is helyet kell adnod az addigi kényelmes életedben...
2011. ápr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
54%
Mond neki h te veled akar lenni nem a csalàdjàval
2011. ápr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Drágám, tudod, hogy két helyen is dolgozom és csak a vasárnapom a szabad. Szeretnék pihenni és egy kicsit többet lenni veled kettesben. Azt szeretném, ha ezentúl a szüleid kicsit ritkábban, mondjuk 2 hetente jönnének.
2011. ápr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
51%
Egyszer várd úgy őket,hogy nem főzől!!!Koppanna az éhes belük!!!Na nehogy már minden vasárnap te főzz rájuk!!!
2011. ápr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

Ha már párkapcsolatban élsz,akkor a vasárnap sem a lutálkodásról és a meleg szendviszről szól. Ha igen,akkor hosszú távon baj lesz belőle.

Beszéld meg a pároddal és a szüleivel,hogy néha ti mentek hozzájuk.

2011. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
81%
Hát elmndanám, hogy amikor anyámék váltak, apám egyik válóokként azt hozta fel, hogy hetente anyám szüleinél töltöttük a vasárnapot....
2011. ápr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!