Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukámmal lakom, és egyik...

Apukámmal lakom, és egyik hétvégén mentem anyukámhoz, vasárnap nem mentem haza hanem inkább anyukámnál maradtam és hétfőn nem mentem suliba, de anyukám ebbe bele egyezett, de most nem akar apukám elengedi anyukámhoz, mit csináljak?

Figyelt kérdés

De persze anyukám írt igazolást.


Esetleg ha anyukám beszélne apukámmal rá halgatna?


2010. nov. 23. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hát elég szar döntés volt. biztos meg tudtad volna beszélni apuddal hogy maradhass még 1 napot anyudnál. de így...

amúgy meg mondd meg apudnak h fontos h anyuddal legyél és találjatok vmi időpontot h mehess többet de ne a suli rovására

2010. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
mondd azt, hogy nem akarod, h megutáljon, meg mégis csak az anyád, és ha nem enged el, akkor anyád tuti őt fogja hivogatni telefonon, ami neki sem hiányzik gondolom. meg mondj olyanokat, hogy nem szoktál lógni, meg tudhatná, hogy rendesen bejársz, nem vagy suli kerülő, meg próbálsz jól teljesíteni. feltéve ha igaz.
2010. nov. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van apádnak. Ő a felelős érted elsősorban. Minmimum meg kellett volna kérdezned tőle, hogy maradhatsz e anyudnál még egy napot. Az meg hogy nem mentél iskolába...ne haragudj de nagy butaság volt. Anyukád igazolása pedig semmit sem ér, ha az apukád a gondviselőd, márpedig ő az, ha nála élsz...Lesz egy igazolatlan napod.
2010. nov. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Kérd meg anyukádat, hogy beszéljen apukáddal. Tudom,hogy elváltak, meg hogy nem szivesen beszélnek egymással (gondolom), de te a közös gyerekük vagy, ezt muszály megbeszélniük. Apudnak viszont nincs joga ahhoz, hogy eltiltson anyukádtól. Vagy pedig ha azt nem szeretnéd, akkor mondd apudnak, hog engedjen el -vetsd fel a lehetőséget, ha véletenül fordított esetben lenne ez, neki jól esne ha nem látna téged?

Szerintem egy próbát megér. :)

Sok sikert! :)))

2010. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ültesd le öket egy asztalhoz és beszéljenek szerint apukád legnagyobb baj hogy nem mentél suliba, igérd meg nekik hogy ilyen mégegyszer nem lesz.
2010. nov. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kihasználni, hogy anyu engedékenyebb nem célravezető, ezzel szítod köztük a feszültséget.
2010. nov. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem anyukád nem igazolhatja, mivel nem ő nevel téged. Ahogy a nagymami se igazolhatja, ha ott lenne kedved maradni.

Én se engednélek, ha ennyi esze van anyukádnak.

2010. nov. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja bocs azt oda akartam írni hogy apukám nem vette fel a telefont
2010. nov. 26. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!