Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy velem is...

Mit tegyek, hogy velem is eljöjjön?

Figyelt kérdés
A barátnőm mostanában sehova nem akar jönni velem. Megkérdeztem, hogy moziba eljössz-e velem? Mondta meglátjuk. De más barátnőjével meg elmegy moziba. Jó elfoglalt ezt megértem de azért rám is lehetne ideje. Másra bezzeg van. A másik miért jobb mint én? Régebben eljött velem is.
2011. ápr. 9. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mással elmegy, veled meg nem (ha jól gondolom, akkor a barátja vagy), akkor én nem vagyok benne biztos, hogy akarja már ezt a kapcsolatot...
2011. ápr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne erölteszd biztos nem akar.Ne akard magad ráeröltetni,Amúőgy jobb ha u barát után nézel,mert lehet h ez aki van nem igazán foglalkozik veled.
2011. ápr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet,12 éves barátság után találtam egy jobb barátnőt,akivel jobban elvagyok(ez egy fél éves barátság)..te is keress!A barátnők nem zárhatják egymást börtönbe,az nem szerelem..még a szerelembe is beteges.:O nem még a barátságba..:S bocsi.
2011. ápr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se erőltesd... ha nem akar, akkor kevesebb az igénye Rád..

Ha jól sejtem, akkor baráti kapcsolat, nem szerelmesek vagytok.. így legfeljebb kérdezz rá, hogy mi a baja Veled, vagy mi változott, ami miatt úgy érezd, hogy kerül/hanyagol..

2011. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lesz@r Téged,és ezután is lefog.Más barátnőt kell keresni.
2011. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!