Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy végre eljöjjön velem ez a Csodálatos Lány moziba, vagy egy város nézésre valahova, vagy csak filmezni hozzám?!

Figyelt kérdés
Szisztok. Nos, az a helyzet, hogy van egy lány, akire 3 éve vágyom, kb. 2 éve szeretem, és az elmúlt 1 évbe nem beszéltünk, mert Ő ezt így látta jónak (pasija volt, és úgy gondolta, hogy ha nem beszélünk akkor kiábrándulok belőle). Őrülten szerelmes vagyok belé, egy fantasztikus lányról van szó, és nem akarom feladni, azt szeretném, hogy a barátnőm legyen. Az elmúlt évekbe már többször említette, hogy nem, nincs esélyem, viszont beszéltünk, meg barátkozunk. És most újra itt a lehetőség, szakított a barátjával, és mi újra beszélünk. De azt mondta, hogy így hébe-hóba találkozhatunk, beszélhetünk, meg msn...de így mozi, meg filmezés, kizárt dolog, Neki az sok volna. Azt mondta a fagyizás a határ, arról még lehet szó. De én nagyon szeretném, hogy velem legyen, mert tudom, hogy boldoggá tudnám tenni. Na, most tegnap kinyögte, hogy azért nem akar velem jönni sehova, mert az zavarja, hogy tudja, hogy oda-vissza vagyok érte. Tudja, hogy szeretem, mert már 1-2 alkalommal szerelmet vallottam Neki, úgy ahogy kell, sőt még jobban is! :) Másik fiú barátokkal eljárogat, de velük is csak azért, mert csak flörtölgetnek Vele, és nem szeretik. Nem tudom, hogyan lehetne megértetni Vele, hogy attól, hogy szeretem még elmehetnénk erre-arra?! Tudom, hogy ha jobban megismerne, végre elérhetném a kezét, és akkor a világon a legboldogabb pasi lennék, aki a legboldogabbá tenné Őt. Köszönöm a válaszaitokat, remélem, hogy valamelyikőtök válasza a hasznomra válik. :D
2011. júl. 30. 15:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
17%

gec az pali


kezdjük azzal ne légy ilyen nyálas mert egy domináns -nem hozzád illő- nőt akarsz magadnak..


ahhoz h megkapd ŐT változnod kell ne mutasd ki az érzéseid csak később azt is csak picit mert a nő ilyen..


legyél közömbös vele


hívd el fagyizni add az ívet azt ha akk tetszett neki akk nincs hézag, megvan.


ha gazdag vagy akk próbáld kimutatni az tuti imponál.. minden nő a pénzeseket keresi akk tuti megvan..

2011. júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted akkor elfogadod hogy neki ez kellemetlen és nem erőlteted. Persze könnyű neked mondani, hogy attól még elmehettek, mert neked az jó, az nem számít, hogy neki meg nem? Had döntse már el ő hogy kivel lenne boldog...
2011. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Hülye vagy, vagy csak nehéz a felfogásod?

Semmi esélyed nála, felejtsd el, kár teperni, csak magadból csinálsz hülyét.

2011. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
35%
Így van. Elriasztja az, hogy te mennyire érdekled. Sajnos tényleg így van: légy közömbös, hogy érdekeld. Olyan típusnak tűnik, aki szereti ha valamiért meg kell "harcolnia". Hát ne add magad olyan könnyen. Ne bókolgass állandóan, ne nyalizz, ne istenitsd az egekig. És ne ígérgess neki csodás dolgokat. Másokkal azért járogat el szívesebben, mert csak flörtölgetnek vele, az neki kihívás, ha megakarna szerezni valakit. Ha elmentek valahova, legyél tehát közömbösebb.
2011. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Közömbösség hivei: nektek meg sem fordul a fejetekben hogy valaki tényleg nem akar semmit a másiktól? És hogy a szerelmet nem lehet meghatározott módszerekkel kiváltani?
2011. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Hagyd már szerencsétlen lányt.Tudod ez nekünk csajoknak milyen ku*va kellemetlen?Szegény csaj nem akar megbántani,és próbálja úgy közölni hogy ne bántson meg,de te meg nem fogod fel hogy nem szeretne semmit.Szerintem ha valaki azt mondja hogy nem akar semmit akkor békén kell hagyni nem tovább zaklatni.Bocs de ebből nem lesz semmi


egy jó tanács:Ne légy ilyen roha*dt nyálas a csajok nem szeretik....csak mondom.:P énis csaj vagyok szóval tudom miről beszélek:D:)

2011. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
pontosan úgy van ahogy a 15:12-es írta.Ha akarna valamit a csaj akkor adna felé jeleket.De ez hogy csak fagyizni meg ide oda menni,ez határozottan utal arra hogy semmi "komolyat" nem szeretne tőled.Próbáld megérteni,mert ha tovább zaklatod akkor még egy barátság se tud kialakulni.....
2011. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
64%
Gratulálok a türelméhez. Én már rég elküldtelek volna a francba.
2011. júl. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
9%
Csöngess fel hozzá egy üveg borral!Lépj már valamit.
2011. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Attól, hogy szereted, barátkozhatnátok, de az, hogy a barátkozás is csak ürügy, hogy üldözd a szerelmeddel, komoly akadály.
2011. júl. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!