Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel elég rég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel elég rég barátok vagyunk 12 éve de én közben belészerettem tudja hogy szerelmes vagyok belé. Szeretnék összejönni vele. Mit tegyek hogy eljöjjön velem kettesben randizni? Infó lent.

Figyelt kérdés
Ez a lány fél velem kettesben maradni hiába magyarázom neki hogy nem akarok mást csak beszélgetni nem akar. Egyszer vagyunk kettesben mikor hetente 2 szer futni megyünk nem tudom rávenni hogy 2-ten mennyünk el valahova. Mit tegyek?
2011. júl. 7. 23:12
 1/6 anonim válasza:

Ennek több oka lehet.Fél?mitől?Ezt hogy érted?jó lenne ha részleteznéd.Az is lehet,hogy nagyon letámadtad nem?Inkább el kéne csábítanod..Picit húzni,ne nyíltan,de érezze azt,még ha nem is így van,hogy mások is pályáznak rád..Légy picit tipikus férfi..:)Ne nagyon,csak egy picit vagány,önbizalommal teli,érezze a kihívást.De azt is érezze hogy tetszik neked,mondjuk ha már tudja h szerelmes vagy belé akkor ezt a részét már ne fokozd..:-S

mit mond miért nem?még infókat bitte...:)

2011. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pl volt hogy elhívtam egy koktél bárba és azt mondta hogy akkor jön ha még hívok valakit!
2011. júl. 7. 23:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ez igen egyértelmű viselkedés :(


Ha erőlteted a randit az lesz a vége h még barátok sem lesztek... de persze te tudod.

2011. júl. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem erőltettem csak annyit mondtam hogy nincs kedve eljönni velem valhová mondja igen és akkor megkérdezte hogy ugye nem kettesben én mondom mire gondolt azt mondta hogy ugy nem annyira jó.... mit tegyek ?
2011. júl. 7. 23:50
 5/6 anonim válasza:

xD mindenki mindenre gondol, csam arra nem, hogy a csajnak esetleg van barátja, és szerencsétlen nem akar balhét.

Ez kizárható ok?



ááá, isteneem.

2011. júl. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs barátja ismerem a lányt legjobb barátok vagyunk mindent elmond nekem.
2011. júl. 8. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!