Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lepjük meg őket?

Mivel lepjük meg őket?

Figyelt kérdés

Nővérem meghívott tavaszi szünetre, azt kérte, több napra menjünk le a párommal.

Nagyon régen láttam utoljára - messze laknak, és elszakított minket a sors egymástól.

Férje, és 2 pici gyereke van (egyikük 6hós kislány, a másik 3 éves kisfiú).

Sajnos az ízlésüket nem ismerem, azt sem tudom, hogy cukorbeteg van-e a családban.

Üres kézzel mégsem mehetünk, ti mit ajánlanátok?


2011. ápr. 9. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

valami kis játékot,esetleg ruha darabot.

1-1 kis csokit is vihettek majd elfogy:)

Mivel nem ismered még őket annyira nem is tudod h. mire is van szükségük : S

2011. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy-egy kis ruhat illik venni. csoki a kicsinek meg nem kell. a tesodeknak egy uveg ital es bombon.
2011. ápr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szniky válasza:
a 6hós kislánynak mondjuk valami ruhát, nekik meg csokit vagy esetleg fagyit ha jobb idő van....
2011. ápr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát, ruhát azt lepasszolnám, mert most kaptak egy jó nagy adagot anyóstól, nem hiszem hogy szükségük lenne rá :)

Alkoholt nem szívesen ajándékozok...

Szerintem azért egy kis csoki belefér hiszen húsvét előtt megyünk, és a gyerekek sem szokták elutasítani az édességet.

Talán 1-1 kis húsvéti plüssállatkát, pici csoki viszek.

A nővéremnek és a párjának még rejtély, de köszönöm az eddigi tippeket! :)

2011. ápr. 9. 17:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Kicsiknek: lehet kapni aranyos plédeket,szerintem az jópofa,vagy világítos kispárnákat,gyermek étkészletet vagy gyerek poharakat.

Szülőknek:szobanövény (pl. orchidea), pohárkészlet,étkészlet (erre mindig szükség van,főleg két kisgyerek mellett)

2011. ápr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!