Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lepjük meg a szüleinket...

Mivel lepjük meg a szüleinket házassági évfordulójuk alkalmából?

Figyelt kérdés
23.házassági évfordulójuk lesz 5 nap múlva.Minél több ötletet várunk,mert már ötletünk sincs.Köszönjük:)
2009. szept. 18. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hétvégi, tehát 1-2 éjszakás kiruccanásnak tudnék nagyon örülni egy termálfürdő közelében, kettesben a párommal.
2009. szept. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ mennyi pénzt szánsz rájuk. Párom szüleinek 1-1 bögrét adtunk amin egy közös fényképük volt rányomtatva. Szerintem nagyon jó ajándékok ezek a fényképes dolgok. 22/L

[link]

2009. szept. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Összeghatár?
2009. szept. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

hát az 5 nap már nem sok mindenre elég...illetve tudsz venni valamit, de ha személyeset akartál készíteni, arra már nincs nagyon idő.

Az előttem szóló oldala nagyon jó!

Nekem még az jutott eszembe, hogy vehetnél egy jó bort, plusz 2 poharat, amint rajta van szépen a nevük(lehet csináltatni)

Vagy szedj össze képeket, az esküvőjüktől mostanáig, vidd be gépbe, tegyél alá zenét,írd ki DVDre és kész:)(ezt poverpointba meg tudod csinálni azt hiszem)

2009. szept. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Fizesd be őket egy sétarepülésre.


Szinte mindegyik sportrepülőtéren van rá lehetőség.

2009. szept. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A fotóról eszembe jutott valami.


Anyumnak csináltam egyszer oylat, hogy összeszedtem nagyonrégitől friss képekig egy csomó közös képet rólunk, PS-sel összedolgoztam, és nagy képnek előhivattam... Csinálhatnál iylet a szüleidről, amin ők vannak aketten, de akár ti is a gyerekeik, pár napba ez belefér, de sokat kell vele foglalkozni, viszont kinyomtatják fotóminőségben azonnal.

2009. szept. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze úgy gondoltam, hogy ezt nagyobb képnek, sok fotóval, és bekereteztetnétek. Biztos nagyon tetszene nekik!


Még mindig nem tudjuk az összeget... De a drágább verzió a hétvégi kiruccanás, befizetni őket valahova.


A bor és pohár sem rossz, csak nagyon "megszokott", 23 év alatt már lehet hogy e is gyűjtöttek olyat:) Persze eettől még gravírozott bor belefér bármelyik mellé.

2009. szept. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon jó válaszok!Az összeghatár 5000Ft.:)
2009. szept. 18. 15:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát sajnos 5000ből nem jön ki, de leírom, hogy mi mivel leptük meg őket a 25.-en. Megszerveztünk mindent ugyanúgy, mint anno az esküvőjükön volt. Persze újra nem adtuk össze őket. De, szereztünk egy ugyanolyan kocsit, amilyennel anno mentek az esküvőre, megvettük nekik az első ajándékot, amit egymásnak adtak, összehívtuk meglepiből a barátaikat és foglaltattunk egy étteremben asztalt. Nem is sejtették. Nagyon édesek voltak. Nagyon örültek neki. A vacsi volt a legdrágább, de ezt el is lehet hagyni, vagy elég, ha csak a család megy.
2009. szept. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

09:37, ez nagyon tetszik!:)


Hát 5000.- nem sok... Akkor ajánlom még egyszer amit már leírtam, a fotómontázsos dolgot, nálam nagy sikere volt!:) És olcsó is... Csak az előhívásra meg a keretre kell költeni, az meg belefér - a többi idő és szorgalom.:) De még belefér az időbe is.

2009. szept. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!