Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámnak a héten lesz a 80....

Fuuton kérdése:

Anyukámnak a héten lesz a 80. szülinapja, mivel lepjük meg őt a testvéreimmel?

Figyelt kérdés
ötleteket várok, Miskolcon lakunk.
2010. aug. 18. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hú de nagy valamit nem tudok mondani DE: amikor a mi nagyink 70 éves lett és mivel elég messze lakik a gyerekei és az unokák szerveztek neki a tudta nélkül egy szülinapi összejövetelt. Megbeszélték a testvérek hogy ki mit főz és süt...ajándékról mki egyénileg gondoskodott...mi olyan tortát csináltunk neki ami fényképes szal ő volt a tortán...meg lufik...és ezután a sok kajával meg ajándékkal tök váratlanul beállítottunk hozzá :D:D Utána 1 hétig ezt beszélte a falu :P
2010. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legnagyobb öröm az idősöknek hogy együtt látja a családját, és szerintem ennek a legjobb formája egy kissebb ugymond buli.
2010. aug. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ez a fényképes vonal nem rossz 5let sztem...mi csináltattunk egy fényképes naptárt nagymamánknak amiben a gyerekekröl unokákrol voltak fényképek...minden honapnál arrol aki akkor született:)
2010. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kokas Lajos ***** válasza:
100%

Gyűjtsetek össze minnél több gyereket, unokát, esetleg dédunokát és ültessetek közösen egy fát az édesanyátok tiszteletére. Mindíg, mindegyikőtöknek eszébe fog jutni, ha ránéztek, de akkor is ha valahol hasonló fát láttok. Javaslom a platán, vagy a tölgy ültetését.

Boldog szülinapot kívánok édesanyátoknak!

2010. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát amit szeret, olyan kaját vigyetek neki sokat.

Az én nagyim imádta a bonbonokat, meg a francia krémest, és a madártejet.


Attól függ, hát ti tudjátok mit szeret.

Nem paprikáskrumplira gondolok, hanem amit ritkábban eszik :)


No meg lehet vinni neki papucsot, köntöst, kényelmes pamut ruhákat, harisnyát, szoknyát, akár alsóneműt is csak azt nem reklámozva odaadni, vagy hát amiket ő hord.

Esetleg valami praktikus, szép bevásárló táskát is lehet neki adni.


Szóval olyan dolgokat, amiket használ, vagy amire szerintetek szüksége lehet.


Fényképeket is lehet a családról, vagy csak kinyomtatni A4-es papírra, azt látni fogja, még ha rossz a szeme, akkor is.

2010. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a nagymamámnak 80. szülinapra 80 szálas virágkosarat csináltattunk, nagyon szép volt, és nagy örömet szereztünk vele (egyszerű szegfű-kosár volt, mert 80 szál virág nem két forint, de györnyorű volt, tényleg), meg ezen felül persze volt torta, meg az összes gyerek-unoka-dédunoka ott volt. Igazából ilyen idős embereknek, sőt sokszor a fiatalabbaknak sem tud már mit venni az ember, mert szinte mindene megvan.

A meglepetés-buli szerintem nagyon jó ötlet, és a családhoz kötődő ajándék biztos nagy örömet okoz, mint a naptár.

2010. aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!