Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honan lehetek biztos, hogy az...

Honan lehetek biztos, hogy az unoka tesóm a saját nemét szereti?

Figyelt kérdés
Egyszer már megkérdeztem tőle, hogy ezt hallottam, de ő letagadta! Azóta talán egy kicsit közelebb kerültünk egymáshoz,és én mellette álok bár mi is az igazság. Gyanús nekem, mert ha nem meleg akkor a facebookon miért lépet be a melegek klubjába? Újra pedig nem nagyon merek már rákérdezni.
2011. ápr. 9. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Várj még egy kicsit,szerintem senki se meri ezt ilyen könnyen felválalni,vagyis legalábbis én nem merném..ugye a magyar társadalom..nagyon nehezen fogadja el a melegeket.Én nem olyan lány vagyok,én nem ítélek el konkrétan semmi mást,csak ami már tényleg nem normális:a magamutogatást,a hazudozást,a tranzszexualítást,a prostítuciót,az abortuszt,az eutanáziát.

Ennyi.

Szóval ha nem lesz csaja az unokatesódnak még hosszú-hosszú hónapokig,meg még lesz egypár a melegségre utaló jel(hogy ő az),akkor már törődj bele h az..mert akkor már az.

2011. ápr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak attól függ, hogyan kérdezed meg tőle.

A fontos, hogy bízzon benned. Mondd el neki, hogy láttad hogy belépett egy ilyen klubba, és régebben is hallottál erről pletykákat, szeretnéd megtudni, mi az igazság. Nem azért, mert bárkinek el akarnád árulni, vagy el akarnád ítélni emiatt.. Mondd el neki, hogy a te szemedben ő semmit nem veszít értékéből, ha tényleg igaz a sejtésed, de közelebb éreznéd magadhoz, és biztos neki is jobb lenne, ha valakivel őszinte lehetne.

Ha megint tagadja, akkor zárd le a témát azzal, hogy természetesen hiszel neki, de szeretnéd ha tudná, bármikor fordulhat hozzád bármivel, nem csak ezzel kapcsolatban.. Így ha tényleg igaz, hogy meleg, akkor talán egyszer megnyílik előtted.

Könnyen lehet, hogy még ő sincs tisztában azzal, hogy igaz vagy sem, és tudod, a kimondott szó nem vész el, egy titkot ha már más is tud, visszaélhetnek vele.. Ha igaz a sejtésed, valószínűleg ez lehet élete legnagyobb titka. Légy türelmes hozzá, ne erőltesd, ha nem akar még róla beszélni!

2011. ápr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"én nem ítélek el konkrétan semmi mást,csak ami már tényleg nem normális:a magamutogatást,a hazudozást,a tranzszexualítást,a prostítuciót,az abortuszt,az eutanáziát."


Gratulálok a széles látókörödhöz...


Egyébként ha a búzákat szereted, akkor nyugodtan szeretheted a tran_S_zszexeket is, igazából azok is homók, csak nőnek képzelik magukat.

Az eutanáziáról meg akkor kérdeznélek meg, ha mind a négy végtagodra megbénulva vegetálnál egy intézetben, és még így kéne leélned 60 évet.

Az abortusszal kapcsolatos véleményedet is megkérdezném újra, ha lenne egy tizenhároméves kislányod, akit megerőszakolnak és teherbe esik.

És így tovább.

2011. ápr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarja megosztani veled, akkor ne erőltesd!


Úgy tűnik, mintha csak a saját kíváncsiságod hajtana, nem pedig az, hogy majd biztos segíteni tudsz neki valahogy, ha tudod az igazat.

2011. ápr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én tényleg segíteni szeretnék neki, egyre többször mondtam is mostanában neki, hogy rám számíthat, mert igazán szüksége lenne igazi barátra, mert sajnos az édesanyja is múlt hónapban meghalt, és nincs neki senkije. De nem erőltetem majd egyszer csak megnyílik.

2011. ápr. 10. 13:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég, ha jelzed neki, hogy bizalommal fordulhat hozzád, de ha ezt túl sokszor ismételgeted, az már elég zavaró neki, és akkor végképp nem fog neked kitárulkozni.
2011. ápr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
2011. ápr. 11. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!