Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagymamám jobban szereti a...

A nagymamám jobban szereti a húgomat, mint engem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Húgom 7 éves, azt mondja neki, hogy tündérkém, szemem fénye, kiscsillagom, engem meg nem dicsér, nem becézget, pedig még én sem vagyok felnőtt és mással a mamája olyan szépen beszél..én is kedves vagyok, miért szereti jobban a húgomat?:( Egy nagymamám van és nem egyformán szeret minket..

17/l


2011. nov. 2. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Lehet úgy gondolja, hogy neked már ciki. Egy kis hétévest lehet tündérkémnek hívni, de egy 17évesnek már azért fura szerintem.
2011. nov. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én nagymamám ilyen drága kicsi unokám,puszilgat,simogatja az arcom meg néha csipkedi stb stb oké ezzel nem is lenne baj,ha nem 25 éves családos nő lennék....
2011. nov. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első, miért lenne fura? Nem 37 éves vagyok, hanem 17, még inkább gyerek, mint felnőtt, ráadásul az ismerőseimmel is így beszélnek a szüleik, nagyszüleik, "picikém, kis szívem" még a barátomat is becézi a nagymamája. Ha igazán szeretne, nem csak a húgommal beszélne ilyen kedvesen..
2011. nov. 2. 16:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Övé a döntés. A te asztalodon egyébként minden oké?
2011. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Övé a döntés." És szerinted ez fair? Nem érzem úgy, hogy tettem volna ellene bármit is, ünnepekkor mindig csinálok valamit neki, megölelem, de mégis a húgomat ajnározza. Jól tanulok kiskorom óta, nem vagyok nagyon kicsapongó, szerintem megérdemelném a szeretet.

Vagy szerintetek a kamaszokat már le kell sz.rni, ők már nem lehetnek szeretre méltóak, csak a kicsik?

2011. nov. 2. 18:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha pl elmondanád azt a mamádnak amit ide leírtál???
2011. nov. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szeretet ok nélküli. Ha oka van, akkor már valami más nevet kell adnunk neki.
2011. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki, csak húzta a száját. Tudom, hogy a szeretet ok nélküli, de milyen nagyszülő az, aki különbséget tesz az unokái között, ráadásul ezt ki is mutatja, fájdalmat okozva ezzel a másik unokájának. Nekem ez nagyon rosszul esik, nem tudom, miért mindig a kisebbet szeretik jobban, úgy látszik, az a 10 év, amíg egyedül voltam vele, könnyen elfelejtődött a húgom hatására, "lecserélt".
2011. nov. 2. 21:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezzel neked tényleg semmi teendőd nincs. :) Sajnos azért, mert nem is lehet, tehát ő csinálja ahogy neki megfelelő, tied a mozi rész. Őszintén, számít? Nem ilyen a nagymama-kép róla benned, innen a feszkó. Erre egy lapáttal az igazságtalanság. Plusz egy csipet személyes sértés.


Nem ügy, mind eldobható. Csak azért vannak, mert őrizgeted őket. Kinek van szüksége arra, hogy szenvedj? Senkinek! Főleg nem neked. Úgy is mondhatnám: légyszi emeld figyelmed páratlan fényét termékenyebb dolgokra! :)

2011. nov. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!