Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám férjhez ment és május...

Anyukám férjhez ment és május 2-án költözünk Németországba. Hogy tudnék gyorsan megtanulni németül?

Figyelt kérdés
Azért nem várjuk meg az évvégét mert a németországi iskola igazgató azt mondta, hogy a nyelv miatt évet kell ismételnem és így ha őszíg megtanulok, akkor mehetek tovább a saját évfolyamommal.
2011. ápr. 10. 17:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
kint lakok egy éve :) suliba is jártam egy évet német nyelvet tanulni :) Internaionális osztály volt, rengeteg helyről jöttek gyerekek akik ilyen cipőben vannak mint én, vagy te. nem sikerült perfektre. én amugy is csöndes vagyok, nem merek hülyeséget mondani. most normál osztályba kerülök. nagyon parás a dolog, de segítenek ott mindenben, tudják milyen. 17 vagyok
2012. szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Bocs, melyik

város ?

2019. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!