Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vagy olyan helyzetben hogy a...

Vagy olyan helyzetben hogy a párod másik városban dolgozik mint ahol te laksz, vagy dolgozol? Sajnos az én párom 50km-rel arréb talált munkát és csak hétvégén találkozunk. Ti hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 07:02
 1/8 anonim ***** válasza:

A férjem 25 km-el melózott arrébb, én szintén a lakásunkhoz képest, csak másik irányba. (oda vissza 100 km utazás naponta). Elköltöztünk 4 év után az egyikünk melóhelyének városába. Rá 1 évre kirúgták. Most visszajár a régi városba, ahol laktunk 2 éve. Én gyeden vagyok azóta a gyerekekkel.

Mióta vidéken melózunk 2 autót tartunk fent. Szerintem ez a táv és a tietek is nem olyan nagy távolság a mai világban.

2011. ápr. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tinker Bell ***** válasza:

Mi 3 évig éltünk külön. 125 km-rel arrébb járt fősulira. Mi is csak hétvégénként találkoztunk. Rettenet volt! Ahogy lediplomázott, rögtön összeköltöztünk. Azóta is együtt vagyunk.


Úgy gondolom, hogy jót tett a kapcsolatunknak ez az egész, mert nem untunk rá egymásra és megtanultuk értékelni az egymással töltött időt.

2011. ápr. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

X városban laktunk,mindketten 50 ill 60 km-re dolgoztunk ellentétes irányba,plussz x városban egyetem.

Ráadásul én 12 órában heti 3 nap,ő meg heti 5 nap 8 órában.

És emellé péntek-szombat suli...


Kibirtuk,mert láttuk a végét (suli vége=költözés messzebb jó pénzért)


és esténként akármi volt,együtt voltunk

2011. ápr. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
50 km még olyan távolság, amir napi ingázással könnyen meg lehet oldani - emiatt külön élni hülyeség. (Az utiköltség meg nem több, mint egy plussz lakás fenntartása)
2011. ápr. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
én is így vagyok, de mi modern házasságban élünk, ezért a férjem tudja is, hogy hétközbenre tartok szeretőt(őket)
2011. ápr. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Köztünk is 50 km volt a távolság. A barátomhoz költöztem, ingáztam, most gyerekkel vagyok itthon. Nehéz, de megoldható. Sok lemondással jár, de a szerelem mindent legyőz - nagy közhely, de pont ezért igaz.
2011. ápr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A ferjem es koztem a munkaja miatt gyakran van egy kontinensnyi tavolsag, ami kb. 9500 ezer km. Jol megoldjuk, imadjuk egymast igy is, bar amikor igy dolgozik, evente csak 1 alkalommal tudunk talalkozni. 50 km es heti talalkozasok szerintem nagyon emberbarati parameterek. Mas ennel joval nagyobb tavolsaggal egy egesz csaladot tud fenntartani gyerekekkel, boldogsagban.
2011. ápr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a kapcsolatunk első három évében így voltunk. Ő messze dolgozott én meg iskolába jártam. Hétvégenként vagy két hetente találkoztunk nem volt könnyű de kitartottunk egymás mellett és megérte. Most ő a férjem és várjuk a kisfiunkat.
2011. ápr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!