Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben kell-e...

Ilyen helyzetben kell-e illetve szabad-e pótolnom az apját?

Figyelt kérdés

44 éves vagyok, barátnőm 20 éves , szegénykémnek elég rossz és mostoha gyerekkora volt. Sokszor úgy érzem ,hogy apa pótlék vagyok neki.

Sokszor csinálunk "apa lánya" programot, amit ő talál ki( pl: elmegyünk az állatkertbe)

Otthon sokszor odabújik hozzám, de olyan "kislányosan", amikor elálmosodik akkor kézben elviszem az ágyhoz és betakargatom.


2011. okt. 28. 21:57
1 2
 1/20 bánomisén ***** válasza:
86%

Egyébként, mint felnőttek, jól megvagytok egymással?

Ha igen, akkor szerintem nem baj, ha a kapcsolatotoknak van egy ilyen oldala is, feltéve, hogy mindkettőtöknek megfelel. Amíg felnőttként, nőként és férfiként is tudtok viselkedni egymással, addig szerintem nem gond, ha időnként apáskodsz vele, vagy ő bújik.

Egy kapcsolatnak az a lényege, hogy mindkét fél boldog legyen benne. Ha ti így vagytok boldogok, akkor miért ne?

2011. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Igen, férfiként és nőként is jól meg vagyunk.

Csak nem tudom ,hogy jó-e ha az "apja" is vagyok.

2011. okt. 28. 22:04
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem egészséges...
2011. okt. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg a rossz gyerekkora miatt vonzódik az idősebb férfiakhoz, a korosztályával biztosan nem lenne boldog. Szerintem apa pótlékot is keres benned meg párt is. Ha ez így nektek jó, ám legyen.
2011. okt. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
szerintem kell...légy nyugodtan "apa is"....egy hasonló sorsú lány.....
2011. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 bánomisén ***** válasza:
Nézd, kérdező, ha neked egyébként nincs kifogásod az ellen, hogy időnként apaszerepet játssz a barátnőd mellett, akkor ártani nem ártasz vele. Sőt, még lehet, hogy használsz is. Talán így, ezzel a plusszal tudja megkapni tőled azt a biztonságot, amit egy normális körülmények között nevelkedett nő a partnerétől megkap.
2011. okt. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

"szerintem kell...légy nyugodtan "apa is"....egy hasonló sorsú lány....."



Sajnálom ,hogy neked is rossz gyerekkorod volt. :(

2011. okt. 28. 22:46
 8/20 A kérdező kommentje:

"Nézd, kérdező, ha neked egyébként nincs kifogásod az ellen, hogy időnként apaszerepet játssz a barátnőd mellett, akkor ártani nem ártasz vele. Sőt, még lehet, hogy használsz is. Talán így, ezzel a plusszal tudja megkapni tőled azt a biztonságot, amit egy normális körülmények között nevelkedett nő a partnerétől megkap"


Nekem nincs kifogásam, szívesen vállalom időnként az apaszerepet.

2011. okt. 28. 22:48
 9/20 bánomisén ***** válasza:
Akkor semmi gond, sok boldogságot! :-)
2011. okt. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszönjük. :)


Neked is sok boldogságot!

2011. okt. 28. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!