Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségek miért féltékenyek...

A feleségek miért féltékenyek ha meglátnak egy jó nőt, vagy értem egy nagy mellet? és mindjárt mustrálják nézi e a férj meg a tescoban ha jo nő van direkt másfele megy mintha mást akarna még menni venni/nézni

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 14:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%
Ezt hány feleségnél láttad?
2011. ápr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
honnan tudod, hogy feleség volt?
2011. ápr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Hmmm, es talan Te lennel az a "jo no", nagy mellekkel akitol a felesegek elvezetik ferjuket? Egyszer kerdezd meg, miert teszik.
2011. ápr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
50%
ez egy hülyeség. én ha meglátok egy jó csajt, szólok a férjemnek, le ne maradjon róla:) max hülyeségből szoktam piszkálni, azon meg jókat röhögünk....
2011. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
44%
Én nem szoktam így csinálni, van amikor direkt én mutatom neki, s ő is ha lát mutatós férfit szól. Szerintem az féltékeny ilyenekre akinek nincs önbizalma, vagy nem bízik a férjében.
2011. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%

Egyértelmű. Önbizalomhiány, félti a férjét. Aggódik, hogy egyszer majd elhagyja a férje egy nála szebb nőért..stb. A nők alapban egy kicsit féltékenyek egymásra. Sokszor nem is a magunk örömére öltözködünk, hanem más nőknek. Egyszerűen szeretjük, ha mi jobban nézünk ki, mint a másik. Persze az a jó, ha ez egészséges szinten marad, nem szabad túlzásokba esni és átesni a ló túloldalára.

Vannak olyan esetek is, amikor a nő csak megjátssza a dolgot, hogy legyezgesse a férje hiúságát, a pasiknak is kell, hogy érezzék fontosak nekünk.

2011. ápr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
10%
Hadd nézzék a pasik a nőket,azért van a szeme,míg csak nézi addig semmi gond,szerintem.Tudod hűséget fogadsz nem vakságot!
2011. ápr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%

Mert sok emberben az alakult ki, hogy ha feleség lesz már nem olyan vonzó, eljönnek az unalmas hétköznapok, romlik a szexuális élet stbstbstb... és félnek, hogy majd a férjük más nőt fog keresni.

Nem általánosítok, én spec tudom, hogy nagyon is kívánatos vagyok a páromnak, pedig nem vagyok extra vékony és miniszoknyát sem hordok, igaz a melleim nagyok és szépek... :)

És szerintem nem én vagyok az egyetlen aki így gondolja magáról ezeket, nem törvényszerű hogy egy házasság tönkremenjen...

De tutti, hogy az a feleség akinek mondjuk amúgy nincs oka féltékenykedni, de mégis berág azon ha a férje más nőket néz meg, az emberiség alakulása folyamán kialakult félsz van benne. Érthető is.

2011. ápr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%
ja és 22/L
2011. ápr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
40%
Én nem vagyok feleség,de most is nézem ha a párom megbámul valakit,de nálunk van h. ő szól rám h. ne bámuljam már annyira azt a csajt :-)
2011. ápr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!