Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy alig 3...

Elképzelhető, hogy alig 3 hónap után feleségül akarja venni a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Szóval, van 2 barátnőm és egy pasi, aki "összeköti" őket. Az egyik csajszinak az exe, 2 évig jártak, a másiknak mostani barátja, kb 3 hónapja.

Az exét 2 év alatt nem akarta feleségül venni (állítólag nagyon szerette) a mostani barátnőjét meg már 3 hónap után?

Féltem a barátnőmet, hogy a pasi csak az exét akarja féltékennyé tenni. Szerintetek?

Pasi 29, Ex 21, Jelenlegi csaj 19.


2011. okt. 21. 15:47
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

A pasi megverte az exét (részegen), többször megcsalta és egy gyerekkel akarta magához láncolni, de szerencsére a barátnőmnek volt esze és "időben" lelépett.

A pasi most játssza az angyalt, hogy megváltozott, fűt fát ígér mostani barátnőmnek. Szegény meg naivan elhiszi.

Féltem nagyon, de kavarni nem akarok neki. :S

Úgysem hinne nekem, bármit mondanék.

2011. okt. 21. 15:49
 2/23 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy tényleg ilyen nagy a szerelem. De ez komolytalan, ennyi idő alatt nem ismerhették ki egymást rendesen.

Nekem volt egy pasim 1 hónap után összeköltöztünk, és elég hamar meg is vette a jegygyűrűt. De aztán szakítottunk is.

2011. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ők is kb 1,5 hónap után költöztek össze, de csak mert a barátnőm megakart szökni otthonról, és a pasi "gálánsan" befogadta.
2011. okt. 21. 15:51
 4/23 anonim ***** válasza:
37%

Hát a koruk alapján....

:D

Sok boldogságot nekik!

2011. okt. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

A pasi a mostani barátnőjét kérte meg, hogy puhatolózzon az exéről és annak a barátjáról.

A barátnőm persze megteszi, facebook-on irkál a másik barátnőmnek (ők nem barátok!), hogy mi van vele meg a barátjával.

2011. okt. 21. 15:53
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ebből már azért sem lesz semmi, mert a csaj menekült a sráchoz otthonról... Az ilyen kényszer-összeköltözés nem igen sül el jól...

Semmit nem tehetsz, majd a saját kárán tanul a csaj, ha nem, úgy jár, mint a földnélküli paraszt... (magára vet)

Egyébként úgy tűnik, végigmegy a baráti körödön a srác, a végén még te leszel a következő?

2011. okt. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Belemegy csalódik rájön válik, kb ez lehet belőle, annyit tehetsz hogy mellette vagy és ha baj van segítesz, amíg nem látod jelét hogy a pasi átveri vagy kihasználja addig ne kavarj be, mellesleg nem hiszem hogy egy pasi csak azért összekötné az életet egy nővel mert féltékennyé tegye vele az exét, csak nem olyan hülye, a házasság nem csak egy papír hanem egy csomó jogi dologgal is jár.
2011. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Csak a barátnőm meg annyira beleéli magát.

És a pasi (szerintem) csak azért jött össze a mostani barátnőjével, hogy az exét idegesítse, mert tudja hogy az exe utálja a másik csajt.

2011. okt. 21. 16:03
 9/23 A kérdező kommentje:
Őszintén én abban sem vagyok biztos hogy feleségül fogja venni.
2011. okt. 21. 16:05
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Alapesetben nem,engem is ennyi idő után kértek meg,és hamar össze is házasodtunk,de ebben az esetben semmiben sem lehettek biztosak.A pasi elég gázos lehet azok alapján,amit leírtál.
2011. okt. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!