Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya el akar tiltani a barátom...

Anya el akar tiltani a barátomtól amiatt, mert Ő szeret nekem ajándékokat venni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több,mint fél éve együtt vagyok a barátommal,anyát nem avattam bele annyira abba,hogy mi van velünk,mert nem is találkozott annyira sokat a barátommal,mivel mindig náluk voltunk.

De a barátom és a szülei elég jól élnek és a barátomnak az a mániája,hogy mindig ajándékot vesz és általában nem túl olcsóakat.Mondtam neki,hogy nem kell,de Ő azt mondja,hogy azért teszi,mert szeret és azt akarja,hogy boldog legyek...én viszont ajándékok nélkül is boldog vagyok vele.

Anya viszont most teljesen kiakadt emiatt és azt mondta,hogy nem találkozhatok vele...De én nem tudok nélküle létezni,a suliban is együtt vagyunk,utána pedig délután náluk is.

Meg amiatt is kiakadt anya,mert megtudta,hogy már lefeküdtem vele és elkezdte mondani,hogy a páromnak nem vagyok fontos,Ő nem képes senkit szeretni(ezt azért mondja,mert régebben elég gyakran váltogatta a barátnőit,de megváltozott) igazán és hogy én nem is ismerem igazán,csak külsőre tetszik.

Nem értem,hogy mondhat ilyeneket,hiszen alig ismeri!

Ismerem a barátomat,elmondta a legszörnyűbb dolgait,tudom,hogy mik a titkai,szóval ismerem kívülről-belülről,mégis szeretem.

Nem érdekel,hogy miket csinált régebben és kikkel,mára megváltozott.


Mit tegyek,hogy megváltozzon anya véleménye róla minden szempontból?


2011. okt. 27. 19:18
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Amúgy anya nem hiszem,hogy sok sikerrel tiltana el tőle,mert egy osztályba járunk és anya általában 4-ig nem nagyon jön haza,szóval nem tudja,hogy mit csinálok és kivel...De annyira zavar ez a dolog.
2011. okt. 27. 19:22
 2/45 anonim ***** válasza:
56%

Az a hozzászólás már nem kellett volna, mert ettől csak azt mondod magadról, hogy nem érdekel Édesanyád mit mond, mit gondol, gátlástalanul a pofájába hazudsz, mert úgysem tudja meg az igazságot.


Miket vesz Neked a barátod, és milyen időközönként, hogy ez már zavaró?

2011. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
81%
Nem mindegy, hogy hány éves vagy:)
2011. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
73%

beszéld meg vele :))

h nem te kéred...

vagy esetleg anyud beszéljen az ő szüleivel... de nem lehet eltiltani egy szerelmes párt egymástól... ha rabló vagy drogos lenne az más lenne..

2011. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

miket vesz neked? nem kötelező megmutatni. no persze attól függ, miket vesz, mert telefont/laptopot... stb kütyüket nem is kéne elfogadni. de tényleg, miket ajándékoz?

amúgy honnan tudja hogy lefeküdtél vele? voltál olyan lökött, és elárultad? máshonnan honnan tudta meg???

és tényleg hány éves is vagy?

2011. okt. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
68%

Szia!


Sajnos nem ilyen egyszerű ez a kérdés.... Van, amit nem látsz jól.... S sztem anyud ezt látja, csak nem akarja elmondani.... Vannak bizonyos tipikus forgatókönyvek egy párkapcsolatban, és amit leírtál, az az egyikbe tökéletesen beleillik, aminek az alapja az ajándékozás. És ennek a forgatókönyvnek rád nézve nincs jó vége. sőőőőt....

Amit tudsz tenni, hogy most ki lépsz ebből a forgatókönyvből - ha ezt nem teszed - szétmorzsolódsz anyud és a párod között.

Ezt a forgatókönyvet azért nem látod, mert sajnos egy másik forgatókönyv is érvényben van (a találkozgatások sűrűsége).... bizonyítsd be, hogy szereted a barátod... Ha ezt megteszed, az első könyv megszakad és akkor már csak a másik lenne hátra.

Egy megjegyzés: ha valakit valóban szeretsz, nem akarsz mindig vele lenni (habár a logika és az szív is ezt diktálná)!


Ha esetleg tudok segíteni, írj privit nyugodtan!


Üdv

2011. okt. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

Nem akarok neki hazudni,de amit nem tud,az nem fáj...

Most is azt fújja már 2 órája,hogy biztos azért feküdtem le a barátommal,mert azt mondta,hogyha nem teszem meg,akkor elhagy...-.-

De ez nem is igaz.

Azért nem mondok neki semmit,mert mindig bolhából csinál elefántot.


A barátom mindent megvesz,aminek tudja,hogy örülni fogok(tényleg mindent),általában 2-3 naponta ad valamit.Az elején még mondtam neki,hogy nem fogadhatom el meg hasonlók,de pár hét után beletörődtem,hogy nem fogja abbahagyni.

Nem mutogatom az ajándékokat anyának,de látja,ha új dolgom van és akkor kérdezi,hogy honnan van.


14 vagyok és Ő az első barátom még senkit nem szerettem annyira,mint Őt.


Nem mondtam el anyának,hogy lefekszem vele,hanem megtalálta az óvszert a táskámban.

2011. okt. 27. 19:42
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

az igen...


hány éves a barátod?

2011. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Ő is 14.
2011. okt. 27. 19:49
 10/45 anonim ***** válasza:
92%
Hát azért a 14 évesen szex az kicsapta nálam is a biztosítékot... Nem értem én ezt...
2011. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!