Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem csinálta ezt...

Csak szerintem csinálta ezt direkt?

Figyelt kérdés

A kutyát szeretném hétfőn kozmetikushoz vinni. Szerencsétlent anyósom teljesen elhanyagolta - úgy néz ki, mint egy bárány és össze van állva a szőre.

Párom tegnap megbeszélte apóssal, hogy elvisz minket kocsival, így már kikértem az időpontot is. Ma reggel hallottam, hogy após közli anyóssal hogy ő ugyan nem tud menni, mert be kell mennie dolgozni - de nem volt se a munkahelyén, nem hívták fel, üzenetet sem kapott...

A kutyát én innen máshogy nem tudom elvinni, mert kistestű, és a környék tele van hatalmas kóbor kutyákkal, cirka 2 km a volánig.

Az ismerőseim sem érnek rá :(

Tudom hogy nem tetszik neki hogy a kutyára merem költeni a pénzem - nem mintha köze lenne hozzá -, de ez már kicsit túlzás.


2011. ápr. 12. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálatok nem megy ki a kutyakozmetikus házhoz? Hívd ki inkább. Szerintem apósodnak egyszerűen nem volt kedve ehhez a "női programhoz". (Hacsak nem tényleg dolgozni ment).
2011. ápr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Mondd meg neki, hogy ígéretet tett, ezért csalódtál benne! Szerintem, direkt csinálta.
2011. ápr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Lehet,hogy nem akarta a kutyával bepiszkítani a kocsiját.
2011. ápr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem akarja bepiszkítani, akkor azt akkor is tudta volna, amikot megígérte.


Hol laktok? A párom kozmetikus és ki szokott menni házhoz.

2011. ápr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sajnos Mogyoród eléggé eldugott szegletében lakunk, nem hiszem hogy a párod ideáig ki szeretne jönni, de azért köszönöm szépen! :)

A kutya utazott már többször a kocsiban, nem hinném hogy az lenne a gond.

Ahogy apóst ismerem, inkább szokás szerint keresztbe akar tenni nekem, nehogymár "felesleges" dologra költsek.

2011. ápr. 12. 09:52
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Ez most komoly? Ne haragudj, de nem normális dolog, ha azt lesitek, hogy ki milyen üzenetet kapott vagy nem kapott.

És azt sem veszem be, hogy a kutyát nem tudod 2 km-re elvinni. Ezért a kutyatulajdonosok körberöhögnek. Ez legalább olyan idétlen kifogás, mint amit az apósodtól hallani véltél, sőt!

(A kóbor kutyákat meg be kell jelenteni, mielőtt valakit megtámadnak - és itt nem a kutyádra gondolok.)

2011. ápr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

"inkább szokás szerint keresztbe akar tenni nekem"


Ezt nyugodtan el is felejtheted. Az, hogy valaki nem tesz meg neked egy szívességet, nem azonos azzal, hogy keresztbe tenne neked. Ha nem akarja megtenni, nem muszáj neki. A jó kérdés, hogy ezt miért nem merte közölni a fiával, vagy az mit érthetett félre?

2011. ápr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem meg nem akarja hogy az ő kutyájával te foglalkozz. Az az övé, nem a tiéd. Szerintem úgy gondolja, hogy ha ezt engedi, akkor már holnap azon fogsz kattogni, hogy milyen színű legyen az ő házuk, hogyan főzzön az anyós, hogy hogyan tárolják a kaját a hűtőjükben ...


Én a helyedben kissé visszafognám magam, a kutyakozmetikát lemondanám, venném a fáradtságot és magam végezném el a műveletet otthoni körülmények között... ha már ennyire kattogsz a dolog miatt...


Második körben meg megnézném az apósom képét, mikor hazamegy és látja hogy a kutya meg lett fürdetve...stb... Lehet az a gondja hogy szórod a pénzt? Vagy az hogy az ő kutyáját akarod elvenni? A fejemet tenném rá, hogy ez ott és akkor kiderülne... de gondolom műkörmeiddel nem szeretnél a kutya szőrében matatni...

2011. ápr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
09:39 vagyok. Veresegyházról. Azért megkérdezem.
2011. ápr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Na, bocsánat, nem voltunk otthon.

Aki egy kb. bokáig érő kutyát végig mer sétáltatni vagy 3-4 szabadon kószáló németjuhász között, azzal kezet fogok!

Nem apósomé a kutya, anyósomé. Az állat olyan állapotban van, hogy sürgősen egészségügyi nyírásra szorul. Ezzel anyós is tisztában van, de neki ilyesmikre nincs pénze, ergo szívességet teszek neki azzal hogy fizetem.

Aki pedig azzal jön, hogy mibe szólok bele. Nos, külön élünk tőlük egy kis házban a kert végében, azt is csak átmenetileg, amíg elkészül a házunk. Nem szólunk bele semmibe, eltartjuk magunkat.

Apósom viszont bármikor észrevesz egy új dolgot nálunk, már jár a szája hogy minek azt. Ugyanez a véleménye a kutyák gondozásáról is, ezért kell a két házőrzőt is nekünk etetnünk, miután pár hónapja kis híján éhen pusztultak.

Ha pedig igen, elvállalta - mert nekem eszem ágába sem jutott volna őt kérni, a párom ötlete volt - akkor ne a hátunk mögött szövegeljen.

Azt pedig végképp nem nézem kinek mikor csörög a telefonja, anyósom mondta hogy nem kereste senki.

Azért köszönöm a válaszokat, sikerült egyik haveromat megkérnem, elvisz minket.

2011. ápr. 12. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!