Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért csinálta? Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért csinálta? Szerintem ez undorító volt! Vagy csak túl reagálom?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Van egy srác akiről most érdekes dolgok derültek ki. 1 hete ismerem kb, eddig 2x találkoztunk kint most viszont elhívott magához vacsorázni és kiderült a turpisság. Múltkor voltam fent nála és nagyon hülyén kezedett el viselkedni. Össze akar velem jönni persze. De valami iszonyat bunkó volt. Mikor kajáltunk utána olyanokat turházott mitn egy disznó. és szart is utána ráaádsul a WC ajtót be se csunkta és szarás közben is hozzám beszélt szarás közben!!! Olyan szar szag volt , hogy már rosszul voltam. Aztán visszajött és leült mellém meg se kérdezte esetleg , hogy zavar -e a szag. Mellém ült benyomta, hogy ő szeret majd lesmárolt, és a szájából is a szar szag jött szószerint, pedig nem csúnya, de valami hihetetlenül igénytelen és gusztustalan volt. Lehet én vagyok kicsit kényes, de sztem ez már kicsit durva. Nem mondom, hogy annyira igénytelen mert a megjelenése ruhája az oké, de ez... tetszett de ez kiábrándító volt. Ezek szerint a valóságban otthon ilyen? nagyon másnak gondoltam azt az estét mert amikro vele voNtam olyan ari volt meg minden. erre úgy viselkedett velem mintha már együtt élnénk és nem lennének gátlások. Mit csináljak? Adjak neki esélyt még? Vagy ti is kirgúgnátok egy ilyen srácot. Amúgy 17 éves.
2009. aug. 21. 21:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

én biztos felálltam volna, és hazamentem volna a helyedben.

Gusztustalan, kiábrándító. Biztos valami fogadásból hívott el vacsorázni, szerintem csak szivatásból csinálta.

Jobban jársz, ha nem jössz össze vele.

Még a hátamon is felállt a szőr.

2009. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy kényes, sőt túl jól toleráltad. én már ott elhúztam volna a csíkot amikor nyitva hagyta a wc ajtót...
2009. aug. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Huhh,kérdező ez korrekt,én még f_ngani se szoktam csajom előtt még 2év után sem,max picit böfögni de azt se disznó módjára,csak ha picit kiszalad,WCzni se tok náluk nem azt nemtom csinálni,sőt ha lány van nálunk bárki akkor inkább késő éjszaka WCzek,lehet butaság de ez van :)

Inkább görcsöljön a hasam,de lány előtt nemtok,f_ngani max kimegyek a WCre,ha már annyira gázos lesz és fáj a hasam.

Hidd el még toleráltad is,ez gusztustalan nagyon.

2009. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Az általános tapasztalat az, hogy a párok egymás előtt még hosszú idő után is nehezen pisilnek, kakilni meg pláne...ha ő az első randin ilyet csinál, akkor mi lesz később?! Ha mindenképp akarsz tőle valamit, akkor beszéld meg vele, hogy változtasson a viselkedésén, ha téged akar, ez kiábrándító. De azt hiszem én hagynám a fenébe...és tényleg én is rácsaptam volna a wc ajtót és elmentem volna. Persze nagyobb fejjel ezt könnyebb, 15 évesen én is úgy kételyek között lennék, mint te.
2009. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

lehet, hogy a kakiszexre gerjed =)

ez még csak a bevezető volt =)

2009. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
fújjjj még csak az kéne :( pedig olyan ari volt ezelőtt :( nem értem miért csinálta ezt.
2009. aug. 21. 22:17
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
hát ez tényleg durva volt a sráctól. ha meg akar szerezni, akkor viselkedjen kicsit "úriember" módjára. sztem a minimális tisztelet egy kapcsolatkezdés előtt, ha ilyet nem csinál... barátommal 2 hónapja vagyunk együtt, de egyszer nem böfögött,szellentett még előttem, és sztem még sokáig nem is fog(énse),mert szégyenlősebbek vagyunk...de ő mesélte h a koleszba (3 éve 3pasival összezárva) se szokott pukizni. ez undorító amit művelt. 2 haverom csinálja hogy megyünk éjjel az utcán, és egy jó hangosat ereszt, de azon csak jót röhögünk, meg a barátnőik is.:D de ők se így kezdték a kapcsolatukat... nyilván hosszabb idő után tényleg kisebek a gátlások, de ha már így kezdi...tuti én is hazafutottam volna...
2009. aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
ja, és sztem hagyd a francba, nem érdemel meg. és nem vagy kényes, ennyi tiszteletet érdemelsz, figyelhetne azért másokra is. ha meg akar még vmit mondd meg neki h változtasson egy kicsit.
2009. aug. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
:DDD én szakadtam a röhögéstől amikor olvastam.. ez szörnyű. hagyd a francba
2009. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

szartál volna te is utána : D

én bárkinél bárhol bármikor szétf*som a wc-t:D

2009. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!