Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálta? Ez csak...

Ezt miért csinálta? Ez csak szerintem bunkóság? Mit tennétek, szóvá tegyem neki?

Figyelt kérdés

van egy csaj ismerősöm aki elég pasis. és mondhatni hogy ő a pasim legjobb haverja. ő is mutatott be minket egymásnak, és én is bírom őt, eddig azt hittem ez kölcsönös. Puszival köszöntünk egymásnak meg minden...

tegnap mondja barátom hogy a csaj volt fent msnen este és dumált vele. nekem ez fura volt mert feltünt hogy nálam sosincs fent.. meg mondta a srác hogy átválogatta közösségi oldalon is meg msnen is az ismerőseit.

megnéztem és nem is ismerősöm már közösségi oldalon és szerintem engem letiltott msnről is.

érdekes, én ugyan semmivel sem bántottam meg...

kicsit rosszul esik.


2011. ápr. 26. 10:39
 1/2 A kérdező kommentje:
ja most nézem... az összes osztálytársama is velem együtt törölte az ismerősei közül. O.o pedig engem is ő jelölt be és ő vett fel msnre. ez BOLOND?
2011. ápr. 26. 10:41
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem tenném szóvá. Szerintem ne foglalkozz vele. Szard le!!!
2011. ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!