Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyukámat?...

Hogy vegyem rá anyukámat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy azt szeretném, hogy a kutyámnak legyenek kiskutyái. Nem, nem szaporító akarok lenni, csak legalább egyszer szeretném hogy legyenek kölykei. Anyukám hallani sem akar erről. Pedig én tényleg mindent tudok a kutyatenyésztésről, apukám 10 évig orosz fekete terriereket tenyésztett, szóval a legjobbtól tanultam :D Tudok mindent :) A pénz sem lenne gond, mivel tudom, hogy a kutyatenyésztés nem olcsó mulatság, de apukám mondta, hogy anyagilag segítene. Amúgy meg anyukámmal élek, a szüleim elváltak.

Pont úgy tervezném, hogy az ellés nyáron legyen, így a nap 24 órájában a kutyámmal és a kölykökkel tudok lenni. Jövőre lesz 2 éves, akkortájt szeretném.


Bocsánat, ha hosszú lett. remélem érthető. Hogy vegyem rá anyukámat erre? Tényleg, apukám mindent állna, a kutyák körül mindent elvégeznék. csak annyi az egész, hogy az "ő házában és kertjében" zajlana le a dolog. Miért ilyen? Mi csináljak? 14/L


2011. ápr. 13. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha csak ez a problémája, hogy az ő kertjében.. Akkor nem hiszem hogy rá lehetne venni, ha nem tetszik neki az ötlet akkor nem tetszik, ez van. Nincs valami ismerősöd, barátod akihez át tudnátok vinni arra az időre a kutyát? Ugyanúgy te foglalkoznál vele, csak mégsem lenne ott anyukád orra előtt. Jobb ötletem nincs.
2011. ápr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérdéseim volnának, gondolkodjunk együtt!

+ Egy kutya általában nem egy kölyköt fial, hanem akár hatot is. Mit csinálsz a másik öt kiskutyával?

+Ha elváltak a szüleid, nem az bántja anyukádat, hogy minden nap szaladsz apukádhoz, hogy simogasd a kiskutyát?

+Biztos, hogy az életben egyszer megérdemelné a kutya, hogy legyen kiskölyke.Tehát a kutyád is megérdemelné.

+Nekem 15 évet élt a német juhászom, megfogadtam, utána soha nem tartok kutyát, mert nálunk nem kutya volt, hanem családtag: hidegben/melegben bent a lakásban a kertes ház ellenére, jó hogy nem mi ugattunk helyette.

De megértelek, mert nincs helyesebb egy kiskutyánál.

2011. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja:) Félreértettelek: azt hittem, apukádnál lenne a kutyus. Hát így még érthetőbb anyukád ellenkezése:óriási felelősséggel jár két kutya gondozása. Lehetnek betegek-hordozni az orvoshoz őket. Elutazni sem könnyű, ha két kutya van a háznál. Szétrághat egy kölyökkutya mindent, kapar, koszol. Szóval szeretet mellett nagy türelem is kell hozzájuk.
2011. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A kutyákat eladnám az ismerőseim között, szeretném, ha jó helyre kerülnének. Azt nem értem, hogy hogy gondoltad "hogy szaladgálok apukámhoz kiskutyát simogatni"...:) Apukám messze lakik tőlünk.

Csak arra tudok gondolni, hogy nagymamámékhoz költözök addig a kutyámmal, hogy ott legyen az ellés. de a kutyának a legjobb az lenne, ha a megszokott környezetében ellene. nem tudom...:/ Köszönöm a válaszokat :)

2011. ápr. 13. 15:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy anyukád nem akar egyáltalán részt venni a dolgokban, nem? Általában mennyit foglalkozik a kutyával, szereti meg ilyenek? Megbeszélhetnétek, mi az igazi oka, és esetleg megnyugtathatnád hogy nem fogod neki otthagyni a terhes kutyát a nyakára.
2011. ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha anyukád nem akarja,akkor szerintem semmi esélyed rá!

Egyébként milyen fajta a kutya?

Van törzskönyve?

2011. ápr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!