Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyukámat,...

Hogy vegyem rá anyukámat, hogy kevesebb olajjal főzzön, úgy hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Ha kiteszi egy tálba, és vár tíz percet, akármit is főzött, mindig ott az olajtenger a tetején... :S

Egyébként finom lenne, de ez eléggé elrontja (mintha olajat ennék) és ugyebár nem is a legegészségesebb...


2011. aug. 24. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó megoldás a papirszalvéta,én mindig erre teszem a hust az beszivja a felesleget.

Segits neki a főzésben és probáljátok ki,hátha ugy jobb lessz és neki is tetszik.

2011. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán,őszintén "figyelj anya,egy kicsit túl olajos ez a hús pl vagy lángos" különben énis utálom ha valamiből csurog az olaj...fánkot lángost nem birok megenni már seholsem mert elvette az étvágyam,hányingerem van tőle.de szerintem nem haragszik meg ha megmondod neki
2011. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
22:28-as vagyok,kenyeret is tehettek alá,azis jól bezsívja
2011. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De hát pl a lecsó, dinsztelt zöldség stb, is csöpög! Ezek alá nem tehetek papírszalvétát... :S

Amúgy meg amikor mondtam, akkor nagyon megsértődött...

2011. aug. 24. 22:40
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Mondd ezt: Anya, az olaj nagyon drága! És meghízunk tőle!

Jó ötlet, ha te főzöl, és alig használsz olajat. Ott vannak jó teflon sütők, egy szál olaj sem kell bele, egy csepp sem. Minden sokkal finomabb. Én nem tudok büdösebbet mint a sült olajnak a szaga. Beleül az egész lakásba, a hajunkba, a ruhánkba...

2011. aug. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!