Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Özvegyek! Vannak férjetekkel...

Özvegyek! Vannak férjetekkel kapcsolatos rémálmaitok éjszakánként?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincs. De régebben mindig vissza álmodtam a közös emlékeinket. Rendszerint sírás lett a vége. 1 éve hogy meghalt de én még mindig szeretem.

23/N

2011. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon fiatal vagy!

Én 34 vagyok.

Rémálmaim vannak foszló arc, kukacok rágják a testét és sorolhatnám.

Borzalom.

2011. ápr. 13. 20:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz lehet. Bennem a kislányom tartja a lelket. Csak neki élek. 18 évesen a szüleim haltak meg. Akkor csak a húgom és akkor még a vőlegényem volt nekem. Most pedig a kislányom és a húgom támogat mindenbe.
2011. ápr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nem irigyellek titeket... Bele sem merek gondolni, mi lenne, ha az én párom...
2011. ápr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jesszus! Nekem is rosszak a baráti és családi kapcsolataim. A környezetemben van egy 36 éves özvegy férfi egy csecsemővel és egy 27 évesen megözvegyült nő két gyerekkel.

Klubbot kellene indítanom. Bár lenne több pénzem, egy "Özvegyek Klubjához" a weblap min. 200 ezer ft.

Klub céljára lakásom meg nincsen sajnos.

2011. ápr. 13. 20:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem 1 éve halt meg a férjem,nekem sajnos az bajom,hogy akármennyire akarok nem tudok álmodni vele.

Az 1 év alatt talán 2-szer.De nem rémálom volt,hanem az hogy visszajött és ujra boldogok voltunk.

Nagyon sajnálom borzalmas lehet ilyen álmokkal...

30N

2011. ápr. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ingyenes weboldal már 1000 féle van a neten. pl. [link]


Csináld meg, és tartsátok egymásban a lelket! Online is lehet sok embernek segíteni. Részvétem nektek!

2011. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet, szerintem olyan weblap kellene, ami a Google n keresztül szavakra keresve kidobná az özvegyek klubját.
2011. ápr. 14. 14:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Lassan 3hónapja hunyt el a feleségem 31évesen, üzenet értéküt még nem álmodtam vele (pedig nagyon szeretném) Csak ilyen sablonos pl vásárolgattunk egy plázában. Iszonyuan hiányzik nekem és a kisfiunknak.
2011. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!