Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom beszeretne mutatni...

A barátom beszeretne mutatni a szüleinek, mi az amire feltétlenül figyeljek oda? ) h ogy nem legyek bunkó)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
A "süni mától velünk lakik" c. magánszámot semmiképp ne add elő!
2011. ápr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Fontos az első benyomás.

A ruhád mint mindig tiszta és ápolt ,egyen, s kissé visszafogott. Sok házban lekell venni a cipőt ezért a zoknid tuti tiszta legyen s ne jukadjon ki. (én megszívtam mivel az ujjonan vett piros cipőm összefogta a zoknim. :D)

Vigyél egy doboz bombont, anyukának jól fog esni.

Légy figyelmes s ne tünjetek el azonnal a fiú szobájába, inkább maradjatok velük kicsit. Érdeklődhetsz anyukánál a kert, virágai iránt (ha van) így kimutathatod a közeledésed.

2011. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Ne vegyél fel kihívó ruhákat, magyarán miniszoknya, legging meg mittomént felejtsd el. Egy sima farmer és egy egyszerű felső tökéletes. Persze nagyon minimális sminkkel, a vakolat nagyon visszataszító, nem buliba mész.

Légy tiszta és friss.

Bemész, köszönsz (jónapot vagy csókolom - bár én a csókolomot ki nem állhatom, sosem mondtam ezt).

Onnantól szerintem menni fog, úgyis fognak majd kérdzezősködni, illedelmesen válaszolgatsz és ennyi.


Nem nagy ügy ám.

2011. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
legyél udvarias és ajánld fel a segítségedet pl a terítésben. legyen konszolidált a ruhád és nagy baj nem lehet. erős sminket kerüld:)
2011. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Ne fesd ki magad erősen, oltözködj szolídan. Köszönj, és mutatkozz be a vezeték és a keresztnevedet mondva hallhatóan. Akkor ülj le, ha hellyel kínálnak, és várd meg a bemutatkozásnál, hogy az idősebb nyújtsa előbb a kezét. Ne vihogj, ne káromkodj, viselkedj természetesen. Ne bújj össze a fiúval, és ne csókolózzatok a szülők előtt. A kezét természetesen megfoghatod. Ennyi hírtelen, ami eszembe jutott. Ha ebédre hívnak, segíthetsz teríteni, mosogatni.Ja, és vigyél egy szál virágot, vagy 1 dob. bon-bon-t a Mamának, 1 ü. bort a Papának.
2011. ápr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Légy természetes, kedves, mutatkozz be, ne tegezd le őket első körben, mert vagy felajánlják vagy nem, de van aki erre harap, jobb megelőzni.

Elsőre szerintem még nem kell semmi extrát, ha szeretnél vigyél valamit, de nem gáz, ha nem viszel semmit csak Önmagadat.


Jah, ha ott kajáltok, mindenben segíts, amiben tudsz. Érted, teríteni, mosogatni, ilyesmi.

2011. ápr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Ja, első találkozásnál szerintem egyáltalán ne tűnjetek el a srác szobájában, én visszataszítónak tartanám.
2011. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
15/L vagyok
2011. ápr. 13. 20:47
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

semmire a hugom 17 szintén lány bemutatta a barátját. majd mindenki a családban elkezdte bámulni. én megprróbáltam elterelni a szót.

utólag megtudtam a hugomtól azt h durván megizzadt a barátja mert annira izgult a bámulástól. igaza is volt 4-en vaunk biztos kellemetlen lehetett neki.


lényegében ez úgysem tőled függ hanem a körülötted lévőktől. én csak akk avatoznék a hugom kapcsolataiba ha egyértelműen látnám h nagyon rossz ember a párja.

21/f

2011. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Étkezés után mosogatás!!

Nagyon fontos :)

2011. ápr. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!