Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feltétlenül lebecsmérelendő...

Feltétlenül lebecsmérelendő az a férfi, aki azt mondja, hogy megvan gyerek nélkül, de a párját nem fosztaná meg az anyaságtól?

Figyelt kérdés
Egy index fórumban olvastam a témát és meglehetősen becsmérlően viszonyultak ahhoz, hogyha egy férfi nincs oda a gyerekekért, holott a párját nem fosztaná meg tőle, bevállalná és mindent meg is tenne, hogy jó apa legyen.
2011. júl. 20. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
ez azt mutatja, hogy szereti a párját, szerintem nem lebecsmérelendő. Pláne, ha törekedni is szeretne rá, hogy jó apa legyen. Arról nem is beszélve, hogy ha esetleg végigasszisztálja a szülést, vagy a kezébe veszi a kisbabáját, szerintem úgyis megváltozik benne sokminden...
2011. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Hat nem tudom. En ferjem sem akart, es mondtam, hogy en, es nem fogok 10 ev mulva szulni, mikor O esetleg meggondolja magat. Ram hagyta, es nagyon jo apa lett belole.
2011. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

Igy igaz, Elso.

Ferjem bent volt a szulesnel, habar kijelentette meg az elso par honapban hogy O nem fog. Rahagytam, amit akar. Jott magatol. Amult hogy egy no milyen eros, nem gondolta, hogy min megy keresztul egy no egy gyerekert. Azota, meg szorosabb a kapcsolatunk, mindenkinek mondta, hogy milyen jo hogy nem hagyta ezt a reszt az eletebol.

2011. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Jaj nekem volt egy kollégám, aki egyenesen utálta a gyerekeket, aztán a feleség terhes lett... Totál kétségbe esett, azt mondta, hogy ő nem akarja a gyereket, majdnem el is váltak. Aztán megszületett a kislánya és a pasi már nem a régi önmaga, mindenen a lánya, imádja, "szerelmes" belé és a fejét veri a falba, hogy miért nem lett korábban apa, mert éveken keresztül megfosztotta magát az apaság varázsától:)


Ilyen is van, sőt általában ilyen van, szerencsére. Az említett pasi meg egyáltalán nem lebecsülendő, és tuti, hogy az ő véleménye is megváltozik majd a gyerekekről ha a sajátját majd a kezében tartja:)

2011. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Megbecsülendő az a férfi, aki hajlandó hozzásegíteni a párját az anyai örömökhöz. Persze, majd neki is sok öröme lesz a gyerekében, de az majd csak jóval később(amikor lehet már vele focizni)
2011. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
OFF: FromOz , én meg voltam győződve róla, hogy férfi vagy. :DDDD
2011. júl. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Túlságosan nagy szerencsejáték az ilyen hozzáállás. Ezt úgy fordítom le, hogy "Nem gond, ha teherbe esel, majd lesz valahogy." Egy gyerek vállalása ennél messze nagyobb elkötelezettséget kíván meg. Ha valakinek nincs kedve a gyerekhez, csak "majd lesz valahogy" alapon bevállalja, akkor ott nagyon nagy a kockázat, hogy besokall egy idő után és lelép.

Ha valaki őszintén bevallja, hogy nem akar gyereket, az másért ne vállaljon gyereket.

2011. júl. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak butaság olyan személyiséget nevelni, amit megbetegít a tudat, hogy az egyik szülője csak elviselte.
2011. júl. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én is az első válaszolóval értek egyet:) ha ez becsmérlendő, akkor ki az, akit becsülni lehet?
2011. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"OFF: FromOz , én meg voltam győződve róla, hogy férfi vagy. :DDDD"

Bocsi hogy csalodnod kellett. Ugye hogy nem bizhatunk meg sajatmagunk meggyozodeseben sem?

2011. júl. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!