Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly kapcsolatban (családban...

Komoly kapcsolatban (családban) "megengedhető" a férfinak egy lány barát, akivel szoros kapcsolatot ápol?

Figyelt kérdés

Együtt élünk 3ban, 3 éves kislányunkkal. Párom munkahelyén összeszedett egy csajt (kedves, aranyos, bombázó csajt!) és minden nap felhívja, beszélgetnek. Munkán kívül nem találkoznak. Állítólag nagyon jó vele beszélgetni, vidám, szeleburdi, aranyos. Ezért van rá szüksége. Mert én meg már nem tudok ilyen lenni. Meló, gyerek, háztartás, stb, nem vagyok már az aki régen, s ezt hiányolja.


(Mellékesen hozzáteszem, igaz ez az ügy már le van zárva nálunk: régebben majdnem összegabalyodott ezzel a lánnyal)


2011. ápr. 15. 09:29
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Leírnám az én hibáimat is, mert igy fair. Régebben én is aranyos, vidám, jókedvű, társaságszerető ember voltam, párom is ilyen. Nem tudom minek köszönhetően, de nagyon megváltoztam, negatívat látom a dolgokban, emberekben, nem bízok senkiben, mogorva lettem. Lányunkat szigorúan nevelem. Valahogy kimaradnak már a nevetős, vidám napok az életemből. Ha ezen próbálok változtatni ideig óráig megy, aztán visszatér ez az "új" énem.
2011. ápr. 15. 09:31
 2/31 anonim ***** válasza:
69%

Fiú és lány közt nincs barátság. Figyelj keress te is egy faszit akivel jót tudsz beszélgetni lássuk neki h esik.

Az én pasim munkahelyén csak a főnök lánya aki olyan h tudna vele beszélgetni de tuti szóvátenném. Ne ismerkedni menjen oda hanem dolgozni.

Ne hagyd magad!!!!!!!

2011. ápr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

NEM


Tegyen ő is azért hogy te ne mindig rosszkedvű fásult legyél.Segitsen a házimunkában,vigyázzon a lányotokra amig elmész kozmetikushoz,fodrászhoz,maszirozzon meg ha fáradt vagy,rögtön jókedvűbb leszel.

Egyedül hiába erőlteted,ehhez ketten kelletek.

2011. ápr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsóval értek egyet!
2011. ápr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%

Intelligens férfi és nő között igenis létezik barátság, elég merész kijelentés lenne, hogy 7 milliárd ember közül egy nő-férfi barátság sincs.


Viszont ebben a helyzetben az a fura, hogy miért téged keres a lányban? Barátnak nemcsak egyfajta embert keresünk, aki olyan (volt), mint a párunk.

2011. ápr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom, hogy igaz barátság nem lehet fiú-lány közt. Max haverság, de az számomra már, egy lazább kapcsolat.

Tegnap leültünk erről beszélni, elmondtam hogy mi lenne ha nekem lenne így egy fiú barátom, beismerte igazam van, fájna neki.

Ma látta hogy szomorú vagyok nagyon, megkérdezte megszakítsa e vele a kapcsolatot? -igazából nem tudom mi lenne jó. Mert azért megszakítani nem lehet, mivel munkatársak, meg abban sincs semmi rossza ha hetente, kéthetente beszélgetnek egyet telefonon. Ez a nagyon szoros kapcsolat félelmetes csak számomra. Meg ha vele megszakítja, lesz más aki úgymond kiegészít engem, mivel nem találja meg bennem azt akit megszeretett. Annak sincs értelme hogy egyiktől a másikig üldözzem. Nem?

2011. ápr. 15. 09:44
 7/31 A kérdező kommentje:
Utolsó: talán azért mert otthon hiányzik neki az az énem aki régen voltam, és szüksége van rá? Ez csak találgatás!
2011. ápr. 15. 09:45
 8/31 A kérdező kommentje:

Sajnos házimunka, meg gyerek ... nem nagyon tudom rábízni, mert napi 12-15 órákat dolgozik, hazajön, alszik és megy megint.

Az utóbbi idők javulása, hogy szerettem volna járni tornázni és most heti egyszer elmegyek még Ő a lányunkkal van.

2011. ápr. 15. 09:46
 9/31 anonim ***** válasza:
30%

Ez az első lépés affelé, hogy megcsaljon. Őszinte fiú-lány barátság van, de csak akkor nem alakul át egy idő után többé, ha az egyik fél meleg.

Nagyon rizikós ponton van a házasságod, most lépj, mielőtt késő lesz!

2011. ápr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem sem igazán létezik férfi és nő között barátság.Idővel úgyis az egyik többet akar majd. Engem is megrémítene hogy ha ilyen közeli "barátságot" ápolna a párommal egy hölgy, meg azért az sem utolsó, hogy majdnem összegabalyodtak már... Pótolni akar téged, de rákéne ébresztened, hogy te még mindig ugyan az a nő vagy akit megszeretett, csak mivel ő a gyerekből és a háztartásból nem veszi ki a részét így te teljesen elvesztél már a szürke hétköznapokban. Mondd meg neki segítsen mindenben neked, ha azt akarja hogy ugyanolyan legyél mint régen. Ja, ha meg ez túl fárasztó és könnyebb más nőkhöz rohanni mint egy 10 éves, akkor viszontlátásra.


20N

2011. ápr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!