Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lány akinél barát zónában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány akinél barát zónában voltam, meg haragudott rám mert nem mondtam el neki melyik csajjal randizgatok. Ez miért történt?

Figyelt kérdés
kb 3 hónapja ismerjük egymást a lánnyal, aki nekem megtetszett egy hónapja..ő kezdeményezte a barátságunkat (és a komunikációt), viszont akkor még nem jött be nekem. Mostmár van pasija, viszont sokszor hívott magával mindehova, és én hogy ki kerüljen időben a barát zónábol, elkezdtem egy csajjal randizgatni (hogy lássa hogy férfi vagyok), és az lett a vége hogy meg mondtam neki hogy randizok egy csajjal viszont nem mondhatom el ki az. Ő azt mondta hogy mindent mindig elmondott, és én miért nem mondhatom el neki ki az a lány...Azt mondta hogy ha meg mondom hány éves a lány akkor ő is meg mondja hány éves az aki tetszik neki a pasija mellett..Én akkor se mondtam meg, és simán meg haragudott..Fel kelt a padrol és haza sétált, köszönés nélkül..Miért haragudott meg, miért érdekelte annyira hogy melyik lánnyal vagyok el? Egy barátot csak így el dobni az életböl, ilyen miatt? Mit tegyek? Többet szeretnék tőle barátságtol (egyszer amikor szakítana a mostani pasijával), viszont lány tesója szerint is fura hogy ezért megsértődött...Én sem tudom felfogni hogy egy ilyen miatt hogy nem mondtam el neki ki az illető csak úgy eldobott...Mit csináljak? Kérjek bocsánatot, vagy szerintetek rám fog majd írni pár nap után? Egy kicsit hosszúra sikeredett, bocsi.
2011. okt. 11. 00:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát a viselkedéséből nekem az jön le, hogy tetszel neki, de mivel nőből van ezért inkább nem mondom tutira. Szerintem várjál 1-2 napot, azt ha semmi akkor beszélj meg vele egy talit és beszélgessetek. Mesélj neki a lányról akivel randizgat aztán kérdez rá hogy a barátja mellett ki tetszik neki. Ezenkívül adhatsz neki jeleket is hogy bejön neked, de ne vidd túlzásba. Csak finoman. Mondhatni csak figyeld meg, közelítsd meg a prédádat, fáraszd le majd ha már úgy érzed támadj! Sok szerencsét hozzá!


20/F

2011. okt. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget.

Egy ismerősöm azt mondta, hogy majd akkor kérjek tőle bocsánatot ha valamit elcsesztem, de én semmi rosszat nem tettem.

Ő szerinte ez a végső teszt a lánytol, amikor olyasmit mond hogy nem találkozunk többet ha ilyen köcsög vagy...

2011. okt. 11. 02:11
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
bántja a hiúságát, hogy már nem futsz utána, hanem egyszerűen továbblépsz... ha esetleg összejössz azzal a csajjal akkor lehet hogy a barátzónás is rád fog menni...
2011. okt. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

1.ha barátként tekintsz rá,akkor ezt elmondod neki...

2. tetszesz neki..és megsértetted..

2011. okt. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Tipikus női viselkedés. Már nem ő van a középpontban, nem alázkodsz meg előtte, hogy elnyerd a szimpátiáját és ez nem tetszik neki. Mit gondolsz, miért nem akart tőled semmit, amíg a másik csaj nem jött a képbe? Ne kérj tőle bocsánatot, inkább ő kérjen tőled. Ha pedig nem akar többet szóba állni veled, akkor egy hülye hisztis p.csa és csak nyertél a dolgon.

Viszont azt a csajt, akivel most jársz ne használd ki és ne csak azért legyél vele, hogy féltékennyé tedd a másikat.

2011. okt. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

" Mit gondolsz, miért nem akart tőled semmit, amíg a másik csaj nem jött a képbe? "


Ez jó kérdés...csak nem tudnák rá választ adni :D

Na és miért?

2011. okt. 11. 21:11
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

Azért, mert amíg nem volt a másik csaj a képben, addig a kettőtök közti kapcsolatban te voltál az alárendelt. Tudta, hogy te többet szeretnél, de ő benyögte e legyünk barátok dumát és nyilván jól esett neki, hogy foglalkozol vele. Amikor viszont már elkezdtél mással is találkozgatni, akkor már kiegyenlítődtek a viszonyok. Nem ő volt a középpontban, hanem az a másik lány és ez már nem tetszik neki. Az ilyen csajok arra is képesek, hogy megkeserítsék az életedet, megszereznek, aztán eldobnak a francba, csakhogy helyre jöjjön az egójuk.

Ha ez a csaj valaha komolyabbat akar tőled, azt nem őszinte szándékból teszi, hanem a jelenlegi barátnőddel való rivalizálás miatt.

2011. okt. 12. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
értem. köszi!
2011. okt. 12. 04:54
 9/13 A kérdező kommentje:

Ma rám írt a csaj, hogy na akkor meg mondom ki az, vagy nekem igy tényleg jó hogy nem beszélünk többet? Meg is mondtam neki ki az akivel randizok és itt el is intéztük ezt...Mintha semmi sem történt volna..Mondtam neki hogy nem gondoltam h ennyire képes lenne csak azért mert nem mondom el ki az illető akivel randizok...Azt válaszolta hogy igen, mert olyan legjobb barátnak tartottalak, és én mindig mindent elmondtam neked. Szóval mostmár újra a régi minden...Meg is mondta ki tetszik neki, és a pasi emígy egy nulla, testben is...Csak az arca "cuki", végig csak arrol beszélt hogy milyen édes...Ennyi.


Még egy kérdés: Egyik legjobb barátja vagyok (szerinte), akkor ebböl már kapcsolatra ne is számítsak a jövőben, ugye? Mert én ugy tudom, hogy ha egy lány be tesz a barát zónába, akkor arra már nem számol hogy vele kapcsolatban legyen valaha...Erre mit tudtok mondani?

2011. okt. 12. 19:04
 10/13 anonim ***** válasza:

"Egyik legjobb barátja vagyok (szerinte), akkor ebböl már kapcsolatra ne is számítsak a jövőben, ugye? Mert én ugy tudom, hogy ha egy lány be tesz a barát zónába, akkor arra már nem számol hogy vele kapcsolatban legyen valaha...Erre mit tudtok mondani?"


Pontosan. Te már csak barát leszel, akinek elsírja a bánatát, megosztja az örömét és mivel ez idegződött belé, nem fog férfiasnak tekinteni - hiába teszel bármit, hiába te vagy a legjobb pasi a világon - és nem fog vonzódni hozzád. Csak akkor fog férfiként érdeklődni feléd, ha nagyon padlón van, de csak addig, míg helyre nem jön. Ebben az esetben viszont még teljes jogú barát sem vagy, mert a barátok örülnek a másik sikerének - a te esetedben a másik lány - nem hisztiznek és nem számoltatják el őket. Olyan meg nincs, hogy ő mindent elmondott, mert bizonyára vannak olyan dolgai, amit senkinek sem mond el, úgyhogy ha legközelebb ilyen van, akkor állítsd le és ne te kérj bocsánatot, mert akkor mindig irányítani fog és egy idő után bele fogsz őrülni, mert azt hiszed, hogy talán összejön a dolog, ráadásul megfosztod magad attól, hogy találj valakit, akinek tényleg fontos vagy. Egy nő sem pótolhatatlan.

2011. okt. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!