Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Mi a véleményet...

Fiúk, férfiak! Mi a véleményetek az átlag magyar nőről?

Figyelt kérdés
Legyen párja a "Lányok, nők! Mi a véleményetek az átlag magyar férfiról?" kérdésnek. :D
2011. ápr. 15. 16:43
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem léteznek. Mindegyikük egy-egy önálló individuum, saját egyéniséggel.
2011. ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
54%
Melyik korosztály? Mert az sem mindegy. 18-30 öntelt, nagyravágyó, karrierista, 30-50 elkeseredett, "Való Világ"-ba, "Barátok közt"-be temetkező, 50-70 buta, de azt hiszi, hogy tapasztalt, 70- tudnak jófejek lenni, csak szeretnek más életébe kontárkodni, meg önsajnálkozni. Bocsánat, ha sértőnek hangzik, de az én meglátásom szerint ez a mai ÁTLAG magyar nő. Mégegyszer hangsúlyozom, nem sértésnek szántam, akinek nem inge...
2011. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
63%

Házasság előtt kipakol mindent, csak hogy minél több "tapasztalatot" szerezzen, házasság után jönnek a gyerekek és elkezd hízni, levágatja a haját, nem/kevésbé ad magára és aztán csodálkozik, hogy a férje máshoz jár, aki fiatalabb.

Nem akarok senkit megbántani, tisztelet a kivételnek, de a nők 70%-a így él manapság.

2011. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
72%

Az átlag magyar férfi elmondhatja magáról, hogy biztos dobogós helye van "A világ legsóherebb, legfukarabb, legfösvényebb férfiak" versenyében. A szeretett nőjének a magyar pasi úgy vesz egy posvadt szál rózsát mintha csak a fogát húznák. Hogy egyebet már meg se említsek....

Higgyétek el, a gazdag tapasztalat beszél belőlem.

31/N

2011. ápr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
91%

Igaz, hogy én nő vagyok, de muszáj reagálnom, mert az előttem hozzászólóknak annyira igazuk van! Szétnézek és valóban a Barátok közt-ön szocializálódott idősebb nőtársaimat látom, akik ostobák, manipulatívak és egy katasztrófa az életük. Én nem akarok ilyen lenni! Elborzaszt a magyar társadalom állapota és ezt még ki is szolgálják ilyen Barátok közt/ValóVilág szintű borzalmakkal, amit természetesen meg is kajál a közönség. Nagyon-nagyon kevés ma a művelt, intelligens, de érzelmileg is érett, felnőtt nő.

23/L

2011. ápr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
81%

Az, h teljesen mindegy mit csinálsz, le lesz szar*va.

Aztán azt tapasztalod, h minél jobban leszarod őket ,annál jobban le akarnak szop*ni.

Nagyjából ennyi, érti, aki érti.

2011. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
54%

23L ritka az ilyen leányzó :) Legyen sok gyermeked!!


31N, ha egy férfi igazán szeret valakit, akkor nem úgy veszi a virágot, mintha a fogát húznák. Az ilyen férfitől esetleg el sem kellene fogadni, és keresni tovább.

2011. ápr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
35%

Kedves utolsó!


Mi nem volt világos abban, hogy "Fiúk, férfiak!"?


Aztán a kérdés értelmezésével is akadtak problémái.

Ebben a kérdéskörben az átlag magyar nőkről kellene értekezni.


Hölgyem, Ön kicsit eltévedt. :)

2011. ápr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
74%

Sose kajálj, miközben válaszolsz, mert el fogsz késni! :D


Természetesen a a 17:07-es válasz a 17:01-es hozzászóláshoz íródott.

2011. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Igen, a férfiak kivesézésére már van egy külön topik, amit a kérdésben is említettem.
2011. ápr. 15. 17:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!