Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek az olasz férfiak?...

Milyenek az olasz férfiak? Anyámnak olasz barátja van és nem akarom, hogy csalódás érje. Teljesen más kultúra az olasz, mint a miénk. Miben másabbak mint a magyar férfiak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 20:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Ott ugyanúgy vannak kóklerek és megbízhatóak is. Nekem két évig volt olasz barátom, de csak jót tudok róla mondani.

Viszont ha nagyon általánosítani akarok az ott töltött idő alapján a többi olasz pasiról: osztani kell öttel mindent, amit mondanak, szeretnek túlozni. De kiemelném, hogy egyéni elbírálás alá esnek, mert ha egy rendes pasit fogott ki, nem lenne szép dolog ismeretlenül nekiugrani, miközben lehet, hogy tök normális a fickó!

2011. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
100%
Ahány ember,annyi szokás. Teljesen egyedi minden férfi,nem tudsz annyit általánosítani. Tény,hogy kicsit forróvérűek,de ez nem mindenkinél van így. Ismerd meg a férfit,csak utána tudsz róla véleményt alkotni!
2011. máj. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a főnökömék olaszok,hát...szerintem csürhe népség a javából:)

(és nem azért mondom,mert a főnököm)

2011. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%

nem a származástól függ,egy magyar pasi is okozhat neki csalódást.

nekem a párom egyiptomi és sokkal tisztelettudóbb és hűségesebb,mint a magyar férfiak akikkel eddig találkoztam.

szóval ne ez alapján ítélj.

bár tény,hogy az olaszok is nagy macsók,de vannak tisztességesek is.

2011. máj. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem szabad általánosítani. Például én mindig a brazilokat,magasnak,barnának,fekete hajú és szeműnek,izmosnak hittem,akik szeretnek csajozni.

Életemben egyszer találkoztam brazillal,ő pedig kék szemű volt,szőke hajú,nagyon vékony és homoszexuális.

2011. máj. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%

Kb Ez:



Ciao Ragasto! Vaffanculo? Due Cappuccino.

Bocsika, Drága! Tudod, ez üzlet, Miláno Gino.

Megtaláltad a megfelelő embert, az igazi Menőt.

Menjünk fel hozzám, tölts egy whiskey-t és húzd le a redőnyt!


Jöjj ide kedves, ülj mellém! Egy vagyok a felső ötezerből.

Tárd ki a szíved, és nézz a szemembe.

Beszélgessünk a karrierről.

Vegyél méretet a kaliberről!

2011. máj. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen mindegy, hogy milyen szarmazasu, mivel a szemelyisegeknek is vannak tipusai, igy En ugy gondolom, hogy ne aggodj, majd kiderul!

Nem beszelve arrol, hogy europai, s nem neger, arab vagy azsiai, Akiknek mar teljesen mas szokasuk es eletmodjuk van!

2011. máj. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
51%
Mellesleg nem tom hány éves vagy kérdező, de szerintem anyád nagyon is jól tudja, hogy mit csinál...
2011. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
büdösek
2011. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Miért büdösek?
2011. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!