Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar lányok a legszebbek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar lányok a legszebbek a földön! De vajon melyik férfiak a leghelyesebbek? És belső tulajdonságok?

Figyelt kérdés

Igen ezt sokszor hangoztatják, de észre vettem, hogy azért a lányok többsége emiatt elszáll. Vagyis nem pont emiatt, de szerintem jócskán rá tesz.

Férfiak esetében, igazából hol állunk ilyen rangsorban? Tehát országok között?

Meg ilyen belső értékekből van rangsor? Arra kíváncsi lennék, hogy a mi országunk hol áll.

Tudom, hogy vannak kivételek, nem róluk beszélek. :)


2011. júl. 15. 21:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
A magyar pasik jók! Mint a közép-európaiak általában :)
2011. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%

Valahol hallottam hogy a latinos, dél amerikaiak, olaszok, meg hasonló pasikat tartják a leghelyesebbnek, tehát az ilyen macsó nagymenő kinézet hódít mint akiket a brazil szappanoperákban látunk.

Bár én ezzel valahogy nem tudok egyetérteni. Nekem egész más a helyes. Inkább a szőke fejű, fehér bőrű finnek, svédek. Vagy a kicsi, aranyosak: Japán, koreai:D De ez csak az én ízlésem. Ami általában elég fura:)


Hogy magyar pasik hol állnak... szerintem valahol a középmezőnyben mert elég vegyesek.

2011. júl. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
egy pofátlan keresztkérdés:hány szépségversenyt nyertek meg eddig a magyar nők? tudtommal eddig még a top 10be se került be tőlünk senki.......
2011. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Szépségversenyeken általában nem a legszebbek nyernek, mint pl. tegnap este. :))
2011. júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
A szépségversenyről csak annyit, hogy páran zsűrizik ha jól tudom majd kérlek javíts ki. Meg most abból a pár millából kiküldjük a szerintünk legszebbet, az nem jelent semmit. :) lehet idejönnének a zsürik és még be se válogatnák azokat akiket küldünk. :)
2011. júl. 15. 21:25
 6/23 anonim ***** válasza:
75%

én sok országban nem jártam legalábbis nem annyi ideig hogy lecsekkoljam az ottani nőket.egyesek azzal jönnek hogy ha 10 pecet sétálsz Budapesten akkor több jó csaj jön ezidőalatt veled szembe mint máshol....de ez sem azt jelenti hogy itt vannak a legszebbek hanem hogy arányaiban több a türhető csaj.

Az lehet még sokaknál indok akik a magyar nők szépségéről papolnak hogy itt van szőke barna vörös. míg a mi azemünkben a kínaiak ugyanúgy néznek ki meg a négerek is tök egyformák Afrikában

szerintem se értékmérő annyira a szépségverseny de az ilyen demagóg szövegekben hogy "a magyar nők a legszebbek" is igencsak kétkedek

2011. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

ma 21:21


Ha végigmész az utcán, vagy 1000000 olyan lányt látsz, akik sokkal szebbek kis sminkkel, egyszerű hajjal, mint a "szépségkirálynők" profin kikenve a fodrász kezei alól "frissen" kilépve. :) Viszont a tegnapi lány szerintem kifejezetten szép, én neki drukkoltam. A két udvarhölgy viszont... és ha jól tudom, ők fognak képviselni minket külföldön szépségversenyeken...............

2011. júl. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
57%

Olasz gorillák :D (mármint nem az "állatra" gondolok)

De szinte mindenhol az olaszokat részesítik előnyben.:)(persze itt nem a magát olasznak hazudtoló Győzikére gondolok xd)


[link]

nem is csodálom:PP


persze az elsők a Magyarok:DD

2011. júl. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
az olasz pasik helyesebbek? :D
2011. júl. 15. 23:59
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a zöld szemű faszik jönnek be, akik magasabbak, mint 190 cm, nagy az orruk, véznák, szép a vádlijuk és olyanok az ágyban, mint Hulk! :D Ez melyik terület férfipopulációjára igaz? Mert akkor odaköltözök!!! XD

A belső értékek meg nem földrészhez, hanem csillagjegyhez vannak kötve! XD XD XD

2011. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!