Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még rajtam kivül olyan...

Van még rajtam kivül olyan valaki, aki úgy érzi soha nem volt boldog, soha nem szerette senki és soha nem volt egy pozitiv pillanat se az életében?

Figyelt kérdés
Úgy érzem folyamatos fájdalomban(nem fizikai) élek...22/F
2011. ápr. 15. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:

szegénykém

miért érzed ezt? gondolkozz, ne mond nekem, hogy soha nem ért semmilyen öröm!

mit csinálsz most? tanulsz vagy dolgozol? családod van? hol laksz?

2011. ápr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekként, kamaszként voltak időszakok, amikor boldog voltam. Akkor is voltak problémáim, de mégis boldog tudtam lenni. Most már sajnos nem tudok, és nagyon félek, hogy ez soha nem fog megváltozni. 20L
2011. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is pontosan ugyan így vagyok: pedig csak 19 vagyok
2011. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én boldog voltam az előző kapcsolatomban 19-22, de azóta ugyanezt érzem, pedig nemsokára megnősülök. Ha otthon ültök, és a fejetek felett a négy fal között pereg el az élet, akkor ebből nehéz kimászni. Én javaslom, hogy járjatok el valamilyen társaságba, küzdősportra, ilyesmi. Növeli az önbizalmat, mások is felnéznek majd rátok, és sokkal jobb lesz minden. Kutya is segít, illetve valamilyen természet közeli elfoglaltság, pl teljesítménytúra, stb. Amúgy meg az ilyenek, mint mi, el kéne mennünk sörözni sokan egy jó, és mindent kidumálni. 31F
2011. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
néha már jobb lenne nem is létezni, csak ezzel a szüleimnek okoznék óriási fájdalmat........
2011. ápr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bocs, de az élete mindenkinek olyan amilyenné alakítja, ideértve a boldogságot is.


Mellesleg, ha nem voltál boldog, akkor honnan tudod milyen az amikor nem vagy az?

2011. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
(úgy értve: ha nem tudod, milyen a boldogság,akkor mi alapján döntöd el, hogy nem vagy az?)
2011. ápr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És mire vártok?
2011. ápr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, sokan érzik úgy, hogy sokszor jobb lenne nem is létezni. De azt is hidd el, hogy ha nem is tudod, de sok embernek nagyot nagy fájdalmat okoznál, még a kutyusodnak is, ha van. Engem is ez tartott vissza + az, hogy sokak szerint aki elhajintja az életét, az arra ítéltetik, hogy ugyanabba a helyzetbe szülessen ismét. Építsd az önbizalmad, próbáld meg szeretni magad, tégy olyat, amiért szeretheted magad, és akkor mások is szeretnek majd + tapasztalatot szerzel, és másoknak is segíthetsz majd. Hidd el, hogy ebben a világban nagyon sokan küszködnek, hogy eligazodjanak a kinti és a benti dolgokkal, csak mindenki full sikeresnek, lazának és önbizalomtól duzzadónak mutatja magát.
2011. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most érzem ezt már kb fél éve, hogy boldogtalan vagyok, nem tudok vizsgákra készülni, sorba megbukok rajtuk...:(

Vágyom a társaságra, de persze nem akárkiére, barátnőimmel megszakadt a kapcsolat a középsuli után, nincs barátom, még sosem volt, megismertem egy srácot, aki maga a tökéletesség, de őt nem érdeklem, másra meg nem tudok gondolni sem, csak rá, szóval a tudat, hogy sosem lehetek vele, megöl.

Ebből kifolyólag nem tudok tanulni, mellette dolgozom, de a munkahelyemen sem felhőtlen a hangulat, nem tudom miért, de úgy érzem nem szeretnek, pedig tudom semmi bajuk velem, de nem hülyéskednek velem úgy mint másokkal, persze így ezek után már nem mosolygok túl sokat, de ha mosolygok is van, hogy vissza se mosolyognak, egyik pasi pl.sose néz rám, mintha kerülné a tekintetem, pedig ő az aki nagyon tetszik. Aztán mindemellett van egy másik férfi, akit meg nem tudok levakarni magamról, szóval káosz minden... nem vagyok boldog sőt talán még sosem voltam ennyire boldogtalan mint most.:(

20/L

2011. ápr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!