Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Férfiak! Mi, , vesz" rá arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi, , vesz" rá arra hogy megkérjétek párotok kezét? Az tud hatni rátok ha az asszony ezzel nyaggat? Mi az a pillanat vagy érzés ami erre ösztönöz? (Azért kérdezem mert én régóta vágyom erre, de hiába)

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 23:07
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
72%
Én pasi vagyok, de én is régóta vágyom rá, hogy valamelyik nő igent mondjon.
2011. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
39%

Én nem nyaggattam a párom, fel se hoztam soha, mégis megkérte a kezem 4 hónap után. Volt olyan, akit meg nyaggattam 4 évig és nem kérte meg. Nem attól függ.

Szerintem, egy férfi akkor kéri meg a barátnője kezét amikor TELJESEN biztos lesz benne, hogy vele akarja leélni az életét. Mert sok férfiban(mégha tudatalatt is) ott motoszkál a gondolat, hogy mivan ha talál egy jobbat?

De ez csak privát vélemény.

2011. júl. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Lassan 3 éve együtt és azt állítja nem kell neki más és velem akarja leéli az életét!De gyűrű sehol!Nekem az nagyon jó biztosíték lenne...És nagyon boldog lennék,mert akkor tudnám igazán hogy csak engem akar!...Ezért tettem fel a kérdést!Hát ezen gondolkodhatok elég sokáig!:-S
2011. júl. 22. 23:19
 4/41 A kérdező kommentje:
(Együtt lakunk)
2011. júl. 22. 23:20
 5/41 anonim ***** válasza:
74%
Mennyi idősek vagytok? Van munkahelyetek vagy valami biztos anyagi alap egy esküvőhöz?
2011. júl. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Én 20 ő 28 igen van de csak neki!Én mondtam már neki hogy elég a gyűrű és majd valamikor ráér az esküvő is amit csak szűk családi körben tartanánk!...
2011. júl. 22. 23:26
 7/41 anonim ***** válasza:
40%
Az én exem is azt mondta, hogy nem kell neki más és biztos vaygok benne, hogy úgy is gondolta akkor, mert szeretett ő. De valamiért mégse volt biztos benne. Talán mert nem szeretett a családja, vagyis csak az apja meg a huga. Vagy nem tudom. Valamiért nem voltam elég jó. Néha azt mondta, hogy azért mert gyerekes vaygok( féltékenykedtem, hisztiztem néha, de mindig okkal). Nem értette meg, hogyha lenne egy gyűrű a kezemen és látnám, hogy halad előre a kapcsolat akkor jobban megbíznék benne és nem lennék hisztis. Sőt, mi még össze se költöztünk, pedig nem voltunk gyerekek, én 22 ő 26 volt, mikor szétmentünk. Valami oka van szerintem, ki kell puhatolni, hogy mi. Hány évesek vagytok? Milyen a kapcsolat, amúgy?
2011. júl. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
55%
Vannak olyan férfiak, akik nem szeretik a hosszú jegyességet, csak ha már biztos, hogy mondjuk a gyűrű húzás után egy félévre meglehet az esküvő is. Egyébként milyen a kapcsolatotok? Stabilnak mondható?
2011. júl. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
30%

18 éves fiú vagyok, de "ilyenen" még el sem gondolkodtam. Ami azt illeti, még párkapcsolatom sem volt, nem is szeretnék. Esetleg 30 évesen, de valószínű, hogy még akkor sem...


Hogy lehet 20 évesen "ezen gondolkodni"? Meglepődtem...

2011. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
56%
18 évesen még jó, hogy nem gondolsz erre. De nem értem minek szóltál bele, nyilvánvalóan nem 18 éveseknek szól a kérdés, akiknek még kapcsolatuk se volt...
2011. júl. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!