Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bántok az ostoba...

Hogyan bántok az ostoba emberekkel?

Figyelt kérdés
Ha van a környezetetekben olyan ember, aki nagyon primitív és valamilyen oknál fogva nem lehet őket figyelmen kívül, mert családtag vagy barát barátnője. Hogían kezelitek? Levegőnek nézitek őket? Próbálkoztok helyre tenni, figyelmen kívül tudjátok hagyni? Engem iszonyatosan bosszant..
2011. ápr. 16. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lekezelően. Az ilyenek csak a "saját nyelvükön" értenek.
2011. ápr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elkerülöm őket, nem bosszankodom rajtuk.
2011. ápr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A legminimálisabb társalgási kapcsolatot kell fenntartani vele. Ha nem muszáj, nem kell beszélgetni vele, kerülni a konfliktus helyzetet. Nem érdemes jobban belebonyolódni,mert úgy is vita, összeveszés a vége...vagy jól felhúzod magad. 5 m távolságból mosolyogni, majd balra el!


Üdv!

2011. ápr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Irónikusan. Ők úgy sem értik, de a társaság (és én) jól szórakozunk.
2011. ápr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én általában elkerülöm őket,vagy nem szólok hozzájuk!
2011. ápr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

röhögök rajtuk ha ostobák.


elkerülöm ha bunkók

2011. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Munkám során egyenlőként kezelek mindenkit. A családban más. Utálkozom ha tehetem, mert én egy nagyon rosszindulatú butát ismerek és nem igen tudom kikerülni.
2011. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én is rosszindulatú butát ismerek és sajnos én se tudom kikerülni, de nagyon fárasztó mindig okosabbnak lenni, szóval talán tényleg az a legjobb ha minimálisra redukáljuk a kontaktot...
2011. ápr. 16. 18:12
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én több,mint öt év alatt elértem azt a szintet,hogy csak akkor köszönök annak a bizonyos családtagnak,ha muszáj előre,különben megvárom,míg ő köszön,egyébként tényleg csak ennyi köztünk a kapcsolat,kommunikáció,és szerencsére csak egy évben háromszor kell látnom,mert így intéztem.Ha viszont látom,akkor már fel sem veszem az idiótaságait.Ő kérte,hogy más ne szóljon bele az élétébe!Hát nem teszem,de az Ő okoskodásain is csak mosolygok egyet.Annyit nem ér,hogy felhúzzam magam rajta!Nagyképű+buta,de ez fájjon neki,nekem biztos nem fog...ennyi!
2011. ápr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jolvan köszi, majd merítek belőletek erőt, hogy le tudja sz.rni :D
2011. ápr. 16. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!