Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen barátnők az ilyenek?...

Milyen barátnők az ilyenek? Teljesen el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

van két barátnőm, akikkel együtt szoktunk programokat csinálni. ők régebb óta nagyon jó barátnők, kb tavaly nyáron "csatlakoztam" én is.


tudni kell, hogy van egy nagyon jó barátom (tényleg csak barát !7 éve!, de ezt ők nem értik meg, h csak barát-mellesleg nincs kapcsolatom)


a két barátnőmmel a legjobb kapcsolatba lettünk, tényleg nagyon jóban voltam velük-eddig. tegnap kérdeztek valamit, adtam is rá választ, de nem hitték el, megkérdeztek egy negyedik személyt is, akit nem is ismernek személyesen-ő is ua mondta, és neki érdekes, egyszerre elhitték.


és ez még nem volt minden... tegnap du smst írtam az egyikőjüknek, h mit csinálnak.(ugyanis névnapja volt.) erre ő: nem vagyok otthon, hívlak ha otthon leszek, a pasimmal vagyok.... (nem hívott) ma ért reggel a hidegzuhany: facebookon friss album: névnapi buli címmel, csomó képekkel, olyan ismerősökkel, akiket én is ismerek. nagyon rosszul esett.

de ha ez még nem lenne elég: egyik közös ism rám ír facen, h megyek e a városba, mert talákozunk, a névnap alkalmából este. mondtam, h nem mert nem is hívtak..


és ez minden úgy, hogy elötte nem bántottam meg őket, minden rendben volt, nem is vesztünk össze...


hétfőn találkozok velük.. ezek után nem tudom h viselkedjek velük..

(egy suliba járunk)


2011. ápr. 16. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Huhha ez nagyon ismerős! Mi is szintén legjobb bnők voltunk,én csatlakoztam 3.ként. Engem folyamatosan "elfelejtettek" elhívni valahova. Miután beolvastam nekik,ők kiakadtak,és elmondtak mindennek. Jött a ballagás... az új sulimban azóta lett pár barátom,DE 3 legjobb bnőségnek vége lett,és csak az egyikükkel tartom a tartom a kapcsot. Mindig talizunk,itt alszik stb. Van egy 3. személy(ő is a barátnőm az előző suliból)akivel mindig eljár valahova. Pl. lehívom a parkba,de ő azt mondja h nem érzi jól magát és ágyban fekszik.Másnap reggel látom facebook-on hogy ők mekizni voltak,meg plázázni. Rosszul esik,de már megszoktam. Ha nincs kedve,mondja meg (ezt már 1000x elmondtam neki),de ez van. Rájöttem hogy ő nem igazi barátnő.


Igazából nem tudok mit tanácsolni,hogy mit mondj nekik. Szerintem semmit... ha nem akarsz balhét:S Én is elszúrtam azzal párszor h számon kértem hogy pl. miért nem tudott engem is elhívni moziba (közös ismerősökkel ment el),és még ő volt kiakadva+azt hitte hogy egy féltékeny p*csa vagyok. Nem éri meg...

2011. ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,bocsi a hibákért csak gyorsan írtam!:)
2011. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

és ők nem tudják elviselni a barátomat.... én meg viseljem el ezt???


hát az se rossz....:(

2011. ápr. 16. 17:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Felejtősek a leányzók. Nem érik meg a gondolat foszlányt sem, amit rájuk áldozol. Ideje lenne új barátokat keresni, és azt a 2 szerencsétlent meg lesajnálni magasról.
2011. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hála Isten van sok barátom:))
2011. ápr. 16. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!