Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok már mosolyogni,...

Nem tudok már mosolyogni, minden remény elveszett? Szomorú vagyok, mert anyu is az. Teljesen elvagyok keseredve. Mivel tehetném a helyzetet jobbá? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Először is 16 éves lány vagyok. A szüleim elváltak,anyukám egyedül nevel engem és a 2 testvéremet. 15 éven keresztül csak a rosszat kapta,a pasik mindig átverték,ahogy a férje is. Sokat bántották... 1 hónapja összejött egy férfival,akibe szerelmes,de nem biztos abban hogy ez fordítva is így van. Anyu az elmúlt 1-2 napban csak szomorkodik,sokat sír emiatt (a munkája sem a legjobb,ott is sokszor csak a beszólásokat kapja,kevés a fizetése is). Sosem volt eddig így,hogy ennyit sírt és ennyire kiakadt. Mindig azt mondja,ő feladja stb. Ő az egyetlen nekem,nagyon szeretem és nem szeretném hogy ennyire maga alatt legyen. Segítek neki mindenben,de hát a szerelmi gondjait nemtudom megoldani,pedig jó lenne:( Azt mondta,ha összejönne egy olyan férfival aki szeretné őt,mindig vele lenne,nem lennének ilyen problémái... Nagyon fáj amikor ilyeneket mond,próbálom támogatni de néha már nekem is sok és sírok.


Mit csináljak???? Segítsetek :(


2011. szept. 15. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ölelgesd meg és mond neki: Anyu, szeretlek!

ez a legtöbb amit tehetsz, és biztos ennek fog örülni a legjobban

2011. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

biztasd! higgye el, hogy minden ember érdemes a jóra. rá és vár még valahol valaki, ne veszítse el a reményt! és legfőképp ne görcsöljön ezen, hanem engedje el. amint lemond róla, azonnal meg fogja kapni!

szeresse magát, és legfőképp titeket!

2011. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ezeket mind mondtam neki,de hát érzései vannak... az ellen én nemtudok mit tenni:(
2011. szept. 15. 21:12
 4/5 coffeez ***** válasza:
100%
Nincs barátnője? Nem jó dolog, ha a gyereknek az anyja problémáját is magára kell vennie. Mármint nem egészséges. Társaságba kellene mennie, emberek közé, akik szeretik. Beszélj a barátnőjével! Korban és tapasztalatban Hozzá közelit..
2011. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a barátnője segíthetne(ha van barátnője)
2011. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!