Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen idézetet/verset írjak...

Milyen idézetet/verset írjak 15 hónapos gyerekeim nevében a nagymamáknak anyák napjakor?

Figyelt kérdés
Rákerestem, aranyosakat találtam, de mindben valami ráncos vén néninek van leírva a "nagyi", akinek már tiszta ősz a haja és remeg a keze. Szerintem ez bántó lenne, ha ilyet írnék nekik, egyáltalán léteznek fiatalos nagymamáknak szóló idézetek/versek? Nem minden nagymama öreg, reszkető kezű, bottal járó...
2011. ápr. 16. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

ez nem àtlàtszó egy pöppet?? úgy se sötét annyira senki, hogy elhinné, hogy tölük van...

ennek semmi értelme

2011. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Miért nem a kisgyerek ad egy szál virágot a mamának egy nagy puszi kíséretében? Nem értem, minek kéne verset írni egy csöppség nevében, mikor nyilvánvaló, hogy azt nem ő mondja és nem ő írja és talán nem is fogja fel. Nekem ez olyan erőltetett. Semmi szükség rá, a kedves mamának a legnagyobb öröm az lenne, ha együtt elmenne a család és együtt kívánnátok boldog anyák napját a kisunokájával az oldalatokon és vele töltenétek pár szép órát.
2011. ápr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hagyd ki azokat a sorokat vagy akár a teljes versszakot, amiben a neked nem tetsző módon írják le a nagyikat.
2011. ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A halandóknak adott legédesebb szavak: anya, otthon, mennyország.


William Goldsmith Brown

2011. ápr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Minden halandó. Az öröklét csak anyáknak adatott meg.


Isaac Babel

2011. ápr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hogyha virág lennék,

ölelnék jó illattal;

Hogyha madár lennék,

dicsérnélek zengõ dallal;

hogyha mennybolt lennék,

aranynappal, ezüstholddal,

beragyognám életedet csillagokkal.


Pákolitz István

2011. ápr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kinyílott a bazsarózsa,

kék nefelejcs, tulipán,

neked adom anyák napján,

édes-kedves Nagyikám.

2011. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

de miért akarsz a gyerek nevében verset írni?


midneki tudja hogy tőled van... szerintem hülyeség... ANYÁK napjára akkor saját magadnak is írsz a gyerek nevében hihihi...


mindenki a saját anyjának ajándékozzon szerintem :)...ettől különleges ünnep, mert anyából csak egyetlenegy van... én imádom a nagymamákat, kettő is van, de nekem őszintén nem jutnak eszembe kifejezetten anyák napján. az az anyám napja, nem a nagyszüleimé.

2011. ápr. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Én sem köszöntöm fel mamámat anyák napján.
2011. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a "jóindulatot és a kedves szavakat", tisztelet a kivételnek!

Természetesen puszi is lesz, család is együtt lesz, és a gyerekek által készített ajándék, csupán ezek mellé szerettem volna pár kedves sort...

És már miért írnék magamnak is verset?????????? hihi, vicces

Mifelénk például az oviba is szívesen várják a nagymamákat, hogy az unoka őket is felköszönthesse...

És amíg ők nem tudják szavakkal elmondani, csak mondjuk egy tenyér vagy talplenyomattal, hogy szeretik a nagyit, szerintem kedvesnek találják a mamák azokat a kedves sorokat, amik tükrözik unokájuk szemében látszó szetetet.... de lehet ezt csak én gondolom így, itt meg azért kéne lennei, hogy segítsetek a másiknak, nem ilyen otromba módon elrontani a kedvét és a készülődését. Gratulálhattok magatoknak!!!!


És amíg élt, én felköszöntöttem a mamám!!!


Mindenkinek további szép napot!

2011. ápr. 17. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!