Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csak teher vagyok az...

Tényleg csak teher vagyok az emberek számára?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, valami szeretethiányos szörny vagyok, aki csak ráerőlteti magát a körülötte élőkre. :(

Észrevettem, hogy mindig mások hagynak ott, hogy úgy mondjam. Úgy értem: pl. beszélgetek valakivel, a másik fél mondja, hogy na majd később beszélünk, vagy egyéb ilyenkor szokásos szöveg.

És a párom sem kivétel. Sokszor napokig nem találkozunk, főleg az utóbbi időben, és ő nem érti, miért baj ez nekem. Szerinte, idézem: "Miért kell mindig egymás s*ggében lenni?" Most is este van és most keres, ugyanaz a folyamat... 1 óra msn (az is mindig megszakad a hülye netem miatt), aztán bejelenti, h most megy, ha nem gond... Mindig ő. És mindig ő jelentkezik. Úgy érzem, ha én hívtam volna nap közepén, hogy beszéljünk, összedőlt volna a rendszer. :( Mert akkor fix, h nem mehetne net elé, mert mondjuk az unatkozó, nyugdíjas apja kitalált neki valami jobb programot...vagy szimplán elfoglalja a laptopját, holott annak is van gépe.


Biztosan velem van a gond, csak nem tudom, hogy változtassak a hozzáálláson. Tényleg szomjazom az emberek társaságát, mert olyan egyedül vagyok. :(

22L (párom 27)


2011. ápr. 17. 18:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
29%

Most mennem kell,de majd elmondom,hogy mi a gond veled...

szia

2011. ápr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%
keress hobbit, és néha mondd azt hogy most nem érsz rá...
2011. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
Ki az aki nem vàgyik tàrsasàgra? Szeretnél több idõt tölteni a pàroddal. Nem gondolod, hogy jobb lenne, ha màsik partner utàn néznél, aki nem mondja ezeket neked?
2011. ápr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%

Elsõ de utàlatos vagy.:)


Neked is meg kell tanulnod nemet mondani, na ez az ami nekem is hànyzik.

2011. ápr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
76%

szerintem ha ekkora teher vagy a barátod számára akkor ott azért elég nagy bajok vannak. ráadául 1 óra msn(?!miért nem találkoztok??) beszélgetés nem sok...

inkább keress valakit akinek fontos vagy.

2011. ápr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%
nem lehet, hogy unalmasnak tartanak?
2011. ápr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
71%
Én megértem akik lekoptatnak, én sem bírom az ilyen emberek társaságát, akik nem bírják egyedül elfoglalni magukat... Én nem egy szórakoztató gépezet vagyok, van ezer jobb dolgom mint mások unalmával foglalkozni. És valóban nem kell mindig a másikon lógni. Keress valami hobbit, ne mindig másoktól várd hogy foglalkozzanak veled, nem vagy már kisgyerek...
2011. ápr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Első: ezen mosolyogtam, amint leesett a poén. :)

Köszönöm a válaszokat! Igen, úgy érzem, nemet kéne mondanom, de sosem teszem, hisz vágyom rá... de mégis kéne, hogy ne tűnjek már ilyen nyomulónak...

Mármint főleg párommal. Munka után megkaptam tőle, hogy ráerőltetem magam. :( Mikor szóba jött, hogy megint 3 napig legyünk külön...

2011. ápr. 17. 18:21
 9/30 A kérdező kommentje:

18:19

Nem vagyok unalmas. Alapból nem szoktam a kollégáimhoz sem a saját bajaimmal nyomulni. Viccelődni szoktunk, a reakciókból azt szűröm le, h kedvelnek. Nem is ők koptatnak le.

18:20

Le tudom magam foglalni. Alapból zárkózott vagyok, keveseknek nyílok meg. Általános beszélgetésekbe szoktam csak elegyedni, inkább hallgatóság vagyok, mint aki zúdítja a hülyeségeit... ismerek ilyeneket, mindig megtalálnak, buszon, akárhol...

Pont hogy nem akarok olyan lenni, Isten ments, hogy teher legyek, mégis az vagyok a páromnak... mert vele szemben úgy érzem, nem kéne távolságtartónak lenni.

2011. ápr. 17. 18:24
 10/30 anonim ***** válasza:
80%
Ha ezt mondja ràerõlteted magadat, màr ne maradj mellette, keressél màst. Szerintem nincs értelme.
2011. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!