Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdés: Ti is vonzódtok...

Kérdés: Ti is vonzódtok valamiért az elmebetegekhez, meg a nem komplett emberekhez?

Figyelt kérdés

Hol van a határ? Sajnos én is belekeveredtem egy kapcsolatba, és egyre jobban izgat a dolog. Ez felelőtlen hazárdírozás? Igazán senkit se ismerhetsz ki, egy nem teljesen komplett emberre ez különösen igaz.

Egy másik fiúnak a családjában szintén volt skizofrénia, akivel mondjuk csak ismerkedtem. Igyekszem elhagyni az ilyen fiúkat, de mindegyik gázos:S.


2011. ápr. 17. 22:08
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
Nem, én inkább távolságot tartok tőlük.
2011. ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
én félek tőlük
2011. ápr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
Engem kifejezetten taszítanak. Mindig is az egészséges, derűs emberek vonzottak, nem vagyok egy Terézanya-típus.
2011. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:

És miből látod, hogy skizo???


(Én még nem találkoztam ilyennel. Vagy igen?)

2011. ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
84%
Én pl. unalmasnak tartom az egészséges embereket, szóval...
2011. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. ápr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
26%

IGEN !

Valamiért vonzanak az elmebetegek engem is...

...hiszen azért irkálok itt a gyíkon is !!!

2011. ápr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
85%

fordítva: hozzám vonzódnak a beteg emberek. sokszor később kiderült, h csak a gyanakvó természetem, és a józan eszem mentett meg durva dolgoktól, amikre ezek a borult elmék készültek.

volt 1 csaj, aki minderáron barátkozni akart velem. kicsit furcsának tartottam, m állandóan ideges volt, pattogóan, hadarva beszélt, időnként meg tök váratlanul "kitört magából": üvöltött, elmondott mindenféle k-nak ok nélkül, fenyegetett, h kicsinál, tönkreteszi az életem. utána mindig meg akartam szakítani a kapcsolatot, de könyörgött, előadta, milyen magányos, és folyton megsajnáltam.

aztán...1-2szer 1 7en még elviseltem volna...de mindennap keresett, tapadt rám, msn-en irogatott. sokszor letiltottam kínomban.

ezek után facebook-on zaklatott - miután annyira kiakasztott, h tiltottam, hamis címeken bejelölt. más, idegen személyeknek adta ki magát, azok nevében írt - persze sorban rájöttem, tiltogattam, be sem jelöltem őket.

ezek után megfenyegetett, h ha "nem megfelelően viszonyulok hozzá" akk majd durva dolgok fognak velem történni.

nem foglalkoztam vele - aztán 1 hónap múlva az ismerőseim találtak 1 blogot, ami kizárólag rólam szólt: babkori képektől kezdve egészen mostanáig, még a qtyámról szóló képeket is ellopta, kitette, mindegyik alá trágár szövegeket írt, és rágalmakat.

végül ügyvédi úton leszedettük: ám később kiderült, mégegy blogot csinált, ahol MINDENT leírt rólam: attól kezdve, hánykor jelentkeztem be gépen, addig, milyen volt a legutolsó hajviseletem, és milyen volt a legújabb műkörmöm.

mindezt olyan eszméletlen gyűlölködő stílusban, h szinte hátast dobtam, pedig láttam már sok exrtém dolgot.

az is benne volt, h egyszer, mikor találkoztunk volna, összeszedett néhány embert, akik a helyszínen vártak volna, és megveretett volna velük - az volt a mákom, h eltévedtem, nem tudtam hova menni.

1 évig emiatt a beteg csaj miatt rémálom volt az életem - mostanára ügyvédi, rendőri, szülői fenyegetéssel sikerült megfékezni - vlsz időlegesen.

ne kezdjetek barátságot beteg emberekkel! nem mindegyik ártalmatlan!

2011. ápr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelőnek: elég kínos eset :S, a csaj biztos valami idegbeteg volt. Amúgy veszélyesnek nem tűnik.

Amúgy meg a fiú mondta, hogy skizofrén, habár nem nekem, én csak gyanakodtam. De szerintem szociopata is, vagy valami hasonló.

Az a fiú, akinek a családjában volt skizofrénia, ő egy másik fiú.

Nem direkt csinálom, hogy ilyeneket fogok ki. Látom, hogy nem sokan vonzzák az ilyen személyeket. Igazából elég gáz, hogy ha emiatt nem lesz saját családi életem.

Pluszban az a fiú, aki lehet, hogy skizofrén, neki még barátnője is van, és ez azt hiszem, hogy nem csak nekem, de neki is idegileg megterhelő. De valószínűleg szociopata is, mert nagyon erős a birtoklási vágya, valószínűleg követett is párszor.

Csak kíváncsi vagyok, másokkal mi a helyzet. Meg, hogy lehet e nekem egyáltalán normális párom.

2011. ápr. 17. 22:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!