Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért poénkodik egyáltalán...

Miért poénkodik egyáltalán ilyenekkel? Van alapja? Nem értem.

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, vagyis elmultam 18.

és van egy bátyám ő 28, a kolegája szintén, mondanom sem kell srác:)

és egy jóképű kigyurt pasit kell elképzelni, de nem felvágós, elég csendes, de nagyon jófej.

És eddig 2x találkoztam vele, 2hete tesomnál fentvolt meg ma, mert a szülinapját ünnepelték tesómmal meg még 1-2 kollegával és tesom mondta hogy menjek át ha akarok...átmentem:)


Na a lényeg, hogy tesóm olyanokkal poénkodik a srácnak hogy "neked a hugom tabu" meg koccintottunk és a srác a szemembe nézett és mosolygott:) erre tesom mosolygova "mondom hogy tabu, ne is szemezz vele..."

amin viszont meglepődtem hogy rajtam kivül volt még 2 csaj sógornőm és a srác koleganője és a srác mégis NEKEM töltött először pezsgőt és NEKEM adta ez első szelet tortáját:)

És tesomék forditva rakták rá a számgyertyát a torára direkt és kijött h 82:D és mondom a sácnak poénbol, h "köszönöm az első szelet tortát kedves bácsi vagy" és mondja h "mondanám, h nem cukros... de sütis...":)

na tesóm meghallotta:D erre mondja "najóó menjél a hugom mellől ember":)

a srác meg mindig vörösödött meg röhögött.

És mondja tesom hogy "majdnem lekapcsoltam a villanyt, de neem nehogy egymás mellé huzodjatok":D


Meg az első tali után bejelöltem a srácot közösségi oldalon és egyből ujságolta tesomnak, h jólesett neki meg minden O.o

Meg mais adtam neki az ajándékot és egyből puszit adott


2011. ápr. 18. 22:18
 1/7 A kérdező kommentje:

meg stiről:D amikor beléptem a szobába egy péntnélküli fekete felső volt rajtam meg egy fehér nadrág, és úgy végignézett rajtam, meg érzem hogy olykor végigmér...

de nemhiszem h bejövök neki. szerintetek???

2011. ápr. 18. 22:20
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

elég egyértelmű

tetszel neki,bátyádnak meg nem tetszik a dolog

2011. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hááát nemhiszem hogy bejövök a srácnak:)

oké nincs csaja... de azért nemgondolom hogy az esete lennék főleg hogy 10év van köztünk, meg pláne tesómnak tuti nem mondaná el

2011. ápr. 18. 22:23
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Biztos 18 vagy, es nem 13???! Azok irkalnak ilyeneket...juj ramnezett, most akkor szerintetek tetszem neki?? Honnan tudnank mi?!
2011. ápr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

Jaj, nem tudom miért vagytok ilyenek, arról nem hallottatok, hogy vannak későn érő emberek?-.-

Valószínű tényleg tetszel neki, a bratyód pedig félt:) Mégis csak az édes pici húga vagy!:):)

2011. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem az a srác már mondta is a bátyádnak, hogy:

Hú jól néz ki a húgod!

Ha a bátyád nem tudná hogy tetszel a haverjának,

akkor nem tiltaná tőled, vágod.


Kérdezd csak meg a bátyádat,

hogy mit mondott az a srác rólad.

2011. ápr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
tetszel neki. az meg hülyeség hogy a bátyád ezt ellenzi, mert akkor nem hívott volna téged is. ez csak amolyan ugratásnak tűnik a részéről. dobd be magad :)
2011. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!