Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember az olyan, akiben...

Milyen ember az olyan, akiben megbíztam, olyan dolgokat mondtam el mint senki másnak, de ő másnak azt mondta rólam, h furi vagyok és ne foglalkozzon velem, meg kritikus az állapotom és ő ilyenekkel nem foglalkozik?

Figyelt kérdés
Nekem csak ő volt, azt hittem, együttérez velem és bízhatok benne, de nem kellett volna,már nagyon megbántam! És ha ő lenne nem jól,depressziós és magányos lenne, és senki sem segítene neki, neki az hogy esne? :( sztem ez igazságtalan és szemétség is.:'(
2010. febr. 13. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
nem akar veled kínlódni, ne foglalkozz vele te!!!! menjen a fenébe lesz ő még szarban.
2010. febr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hol a lapátod meg a seprűd, seperd rá és ki a szemétbe. Nem érdemli meg a bizalmadat. Attól még teljesen normális valaki ha depis, vagy nem érzi jól magát. Én nem állnék vele szóba, sőt a bocsánatkérését sem fogadnám el, ha esetleg megtenné.
2010. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Rövid válasz, hogy átlagos. Ma az az érték ,hogy belerúgjunk abba aki gyenge. Tudom ,hogy nem vigasztal de nem vagy egyedül. Az ilyen emberek sajnos nagyon népszerűek ezért is lesz egyre több van belőlük.
2010. febr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos megkérdezted már tőle miért mondta ezeket rólad? ha egyáltalán mondta, mert az hogy más mit mond egyáltalán nem mérvadó.


Egyébként valószínűleg számára tényleg furcsa vagy. De ez önmagában nem jelent azt hogy szemét lenne szerintem. Pusztán annyit, hogy párkapcsolati téren sok vagy neki. ha erről van szó, mert úgy érzem egy olyan emberről, pasiról beszélsz aki iránt többet érzel mint barátság. De azért az is hozzá tartozik, hogy a te depresszióddal valószínűleg nem tud mit kezdeni. Ha akarsz mástól valamit, és tudod hogy ilyen jellegű gondok vannak veled, akkor előre mondd meg az illetőnek, hogy mit vársz tőle. Figyelj, szeretném neked ezt és ezt elmondani, jól esne ha meghallgatnál és elmondanád mit gondolsz erről. De ha ő egy stabil valaki, akkor meg kell neked is értened, hogy segíteni akar, és ha nem látja, hogy kifelé másznál a gödörből, akkor elmenekül. nagyon nehéz valaki világfájdalmát felvenni, nekem sem ment, teljesen kiszívta az energiámat egy ilyen fiú. megmondtam hogy kezeltesse magát, segítek pszichológust keresni, de persze ezen megsértődött.


Szóval kérdezd meg tőle, hogy pontosan mit mondott annak a 3. személynek, miért mondta amit mondott, és ténylegesen mit gondol a rólad. ha már egyszer meghallgatott téged, nem hiszem hogy ne érezne együtt veled, és az sem igaz, hogy nem bízhatsz benne. Ha segítséget kérsz tőle, biztos számíthatsz rá hogy segít. De ha nem akar tőled többet mint barátság, akkor azt is el kell fogadnod. Lehet hogy amúgy sem akarna, mindenkivel megesik ilyesmi, mert neked jogod van a világfájdalomhoz és a depresszióhoz, neki meg ahhoz, hogy ezt ne akrja felvállalni közelebbről.


Én azt tartom egyébként valószínűleg, hogy megijedt tőled.

2010. febr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kibeszélnie nem kellett volna, de nem lehet mindenki egy elhivatott pszichiáter.
2010. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
17.25: Nagyon jól látod a dolgokat. Köszi h segítettél. A többieknek is köszi h írtak.
2010. febr. 13. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!