Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Középiskolai ballagásra...

Középiskolai ballagásra fiúnak milyen csokor illik? Mit szoktak mostanában felvenni? Ha a keresztfiamról van szó, mennyi pénzt adjak?

Figyelt kérdés
Bocsi a sok kérdésért,de kb 1000 éve nem voltam ilyen helyen.
2011. ápr. 19. 05:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Google .: Ballagási csokrok fiúnak és ott a körcsökrok kivételével mindet lehet fiúnak adni.

De formára inkább az elnyújtott felfelé ívelőt válassz.Inkább lizikéből (nem annyira tartós)rózsából és fehér liliomból csináltass.Bár ilyenkor tárca függő is mert felmennek az árak.


Üdv egy kötő

2011. ápr. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Anyukám is virágkötö, miért ne lehetne körcsokrot? fiunak is szoktak vinni.

Mindegy csak ne legyen rózsaszín. sokan kék virágokból rendelnek, de ezek fognak is. a liliomnak a jó kötöt kiveszi a porzóit így nem lesz a gyerek inge csupa sárga.

de igen ilyenkor elég húzos a virág ára.

ne feljtsd a ballagási szallagot.

pénz nagyon változó. én inkább ékszert adnék de a gyereket is ismerni kell. pl egy szép karláncot.

de 10000-töl a 100000-ig bármennyit.


neked ahogy az összes vendégnek öltönyben illik mennie, vagy ha nincs akkor minimum egy jobb inget felvenni.

2011. ápr. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mert manapság ffinak ballagásra hosszúkás csokrot szoktak kötni,körcsokorban több a női elem általában.

Bocs de belvárosban nálunk inkább így szokás.

2011. ápr. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is az ajándékra szavaznék a pénz helyett, bár erről nem szólt a kérdésed.

Ha nagyon zavar a fiú és virág összefüggés, akkor csináltass valami különlegeset. Édességből, gyümölcsből, zöldségből. Én öcsémnek anno lufiból csináltattam. Nagyon jól sikerült és különleges volt.

Szerintem valami ing és nem farmer nadrág megteszi.

2011. ápr. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát, ugyan már 10 éve volt, de én annak idején unokatesómnak a kedvenc focicsapatának színeiből csináltattam csokrot (Loki), hogy ezzel is érezze, gondolok rá. Nekem fontosak az ilyen apróságok...

Amúgy körcsokor volt, de persze elhiszem a virágosoknak, hogy ma már más a divat! :-)

Szerintem pénznek jobban örülne egyébként, még ha személytelen is, mert arra költi, amire akarja.

2011. ápr. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem csináltass valami vicces csokrot amibe belekötteted a kedvenc csokiját, vagy a hobbijával kapcsolatban valamit. ezek tök jók szoktak lenni. én tuti pénzt adnék. szerintem annak jobban örülne. annó én is kaptam ékszert meg kristály tálad, de pénzt is és az sokkal jobb volt, mert arra költhettem amire akartam. örültem persze az ajándéknak is.....vagy veszel valami kisebb értékű ajándékot és mellé adsz pénzt is kb 10-20e ft-ot
2011. ápr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tesómnak egy éve volt a ballagása, 10-15eFt-ot kapott a rokonoktól. Anyu olyan csokrot csináltatott neki, meg asszem mamám is, amibe egy fiús plüss volt belerakva, minimális virággal, de inkább zölddel. Én egyszer kaptam a mamámtól Rafaello csokrot, szerintem fiúnak az is jó lenne, akármilyen csokiból vagy bonbonból.
2011. ápr. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.az a gond az ajándékkal,hogy nem igazán szoktunk találkozni,tehát nem ismerem az ízlését.ruha ügyileg pedig női ruhára vonatkozóan kellene ötlet,mert nőként öltönyben elég hülyén néznék ki.:)
2011. ápr. 19. 08:39
 9/11 anonim ***** válasza:

A férjem öccsének ballagására zöldségekből készült csokrot vittünk. Mindenkinek nagyon tetszett! - később lett belőle leves!

De láttam már bon-bon-ból készült csokrot is, és olyat is amibe pénzből formáztak virágot. Szerintem mindkettő ötletes.

2011. ápr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vannak pl olyan csokrok,hogy bon-bonból csinálják,csokiból stb.Ezeket kötik bele virág helyett.Persze ugyanúgy van benne zöld növény meg szalag meg minden.Én pl kaptam már pénzeset,rágósat,és hajcsavarósat:).Ha én fiús ballagásra mentem,vagy bon-bonosat vittem,vagy inkább odaadtam a virág árát(,mert szerintem a fiúk annyira nem értékelik a virágokat).
2011. ápr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!