Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanár vagyok, középiskolai, s...

Tanár vagyok, középiskolai, s két lány folyton produkálja magát előttem, hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Nem akarok tantárgyat írni, maradjunk annyiban, hogy nem érettségi tantárgy az enyém. 1 éve van egy osztályom, melyben van 2 lány, akik feltűnően produkálják magukat előttem, főleg az egyikük. Leszbikus vagyok, de semmilyen oldalon nem vagyok fent, nem található olyan dolog a neten, amiből ez leszűrődhetne. Mégis az egyik lány feltűnően zavarba hoz, mert simogatja a barátnőjét az órámon és közben nézi, hogy mit reagálok. Ez borzasztóan kínos nekem, ezért már nem is nézek rájuk. Facebookon is bejelöltek mind a ketten, és szinte csak olyan képeik vannak fent, amiken túl közeli helyzetben vannak. Már félek bemenni a terembe, mert ezt minden egyes alkalomkor eljátsszák és közben suttognak, meg röhögnek rajtam, valamint az egyik óra után megkérdezte az egyikük, hogy mit gondolok a melegekről. Már nagyon kínos ez a helyzet! Mégis honnan tudhatnák, hogy meleg vagyok? Szeptemberben jöttem ebbe az iskolába, nem ismert senki. És miért csinálják velem ezt? Nem tudom már ezt kezelni, nagyon zavarba hoznak. Mit tehetnék?
2011. ápr. 25. 23:58
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
91%

hát ez ciki :S szerintem a legegyszerűbb, ha nem reagálsz rájuk. Tárgyilagosan válaszolj, ha kérdeznek valamit, ha épp fogdossa a másikat, akkor meg ne nézz oda!

amúgy nem lehet, hogy valakivel együtt láthattak valahol?

2011. ápr. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
91%
szórd tele őket pár 1-es el és egyből nem lesz nagy pofájuk
2011. ápr. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnád, hogy én mennyi mindent tudtam a tanáraimról... a titkos szeretők, az eltitkolt zabi gyerekek, a szexképek az iskolai gépen, hivatalos ügyekről nem is beszélve... Ne becsüld le a diákokat. :)
2011. ápr. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Valahogyan biztosan megtudták,és most provokálnak.Hogy miért,nem tudom,de Te vagy a tanár,Neked van meg az eszközöd ahhoz,hogy letörd a szarvukat.Jegyekkel,máshogyan nem megy.

2011. ápr. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
92%

Facebookon bejelöltek - tehát fent vagy a Facebookon?

Mi a bánatnak? Meleg tanárként miért kell kiszolgáltatnod magad, támadási felületet nyújtanod?


Különben meg viselkedj kicsit homofób módon, az a korszerű manapság... szólj rájuk, hogy ne simogassák egymást, ha a homoszexualitásról kérdeznek, légy legalább egy kicsit elítélő, vagy legalább hangsúlyozd kicsit jobban a hátrányait... és hazudj, ahogyan mindenki szokott.

2011. ápr. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
88%
szerintem a szívatás a megfelelő viselkedés ilyenkor. hiszen ők is szívatnak téged. Hívd őket ki sokat felelni és adj sok sok egyest.
2011. ápr. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem, mint tanárnak, le kellene reagálnod. Én lehet, hogy szóvá tenném órán a viselkedésüket az osztály előtt, pl: "örülök, hogy ilyen intim hangulatot sikerül varázsolnom az óráimon, hogy x és y boldogan simogatjátok egymást, de kérlek hagyjátok meg ezt az iskola falain kívülre, mert itt egy kissé primitívnek hat." Ha nem hagyják abba, figyelmeztetném őket, hogy legközelebb az igazgató/ a szüleik előtt tisztázzák a viselkedésüket. Teljesen mindegy, hogy leszbikus vagy hetero valaki, az intimitás nem az iskolai órákra tartozik. Már búcsú, de ha te észrevetted őket, valószínűleg az osztálytársaik is . Neked már csak miattuk is le kell kezelned a helyzetet! Tanárként. Senki nem firtathatja az iskolában, hogy leszbikus vagy-e vagy hetero. Te se kérdezheted meg az osztàlyod tanulóit. De rendet teremteni az óráidon azt azért kellene! Elég problémás, hogy Te félrenézel... Tanár vagy az iskolában! Nem leszbikus!
2011. ápr. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
48%
Valahonnan csak megtudták. Szerintem lerí rólad. Ha biztosan lennének benne, akkor nem csak két lány b*szogatna,hanem mindenhonnan hallanák, ergo a lányok sejtik. Talán láttak valakivel, vagy feltűnt, hogy sosem beszélsz férfiről és nőről, vagy családalapításról, vagy egyszerűen nem vagy nőies. Egy nő a férfiaknak akar tetszeni, te valószínű nem, és ez látszódhat.
2011. ápr. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
76%
Búcsú=bocsi
2011. ápr. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
91%

"Mégis honnan tudhatnák, hogy meleg vagyok? Szeptemberben jöttem ebbe az iskolába, nem ismert senki."


Pl onnan hogy az egyikük szüleje vagy ismerőse valszeg ismer téged és elmondta nekik hogy mi a helyzet veled mikor éppen panaszkodtak rád otthon.


"És miért csinálják velem ezt?"


Mert a diák az olyan hogy avval szórakozik hogy "szopatja" a másik embert,legyen az tanár vagy diák.


"Nem tudom már ezt kezelni, nagyon zavarba hoznak. Mit tehetnék?"


Mivel azon szórakoznak hogy zavarba hoznak ezért a legjobb amit tehetsz ha nem figyelsz rájuk és nem jössz zavarba.Ha pedig az órát zavarják a viselkedésükkel akkor küld ki őket az óráról vagy fenyítsd be őket vmivel.


"Nem akarok tantárgyat írni, maradjunk annyiban, hogy nem érettségi tantárgy az enyém."


Valszeg ének tanár vagy.Abból következtetve hogy azt az órát imádják megzavarni a leginkább a diákok.Ott ki tudják tombolni magukat.


Még mindig jobb mint ha matektanárnő lennél.A matektanárnő a legundorítóbb dolog amit el tudok képzelni.50 évesen úgy néznek már ki mint ha férfiak lennének.Ha matektanárnő lennél most valszeg azt írtam volna kommentbe hogy:"megérdemled amit kapsz tőlük!".


Mekkora mázli hogy nem vagy matektanárnő:)


20/F

2011. ápr. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!